Sosyal Media
sengul

Oppo’nun Yeni Tam Kablosuz Kulaklığı Enco Free2 Tanıtıldı

Ülkemizde de faaliyet gösteren Oppo, düzenlemiş olduğu etkinlik kapsamında yeni kablosuz kulaklığı Enco Free2 modelini tanıttı. Oppo Enco Free2, birçok özellik ile kullanıcılarına merhaba dedi.

Oppo Enco Free2

Aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip olan Oppo Enco Free2, şarj kutusu ile birlikte 30 saat kullanım ömrü sunuyor. Enco Free’nin devam modeli olarak karşımıza çıkan Enco Free2, 42 desibele kadar gürültü engelleyebiliyor.

Bluetooth 5.2 ile düşük gecikmeli güçlü bir kablosuz bağlantı sunan Oppo Enco Free2, oyun modunda ise 94 ms gecikme süresine sahip.


Oppo Enco Free2’nin gürültü engelleme algoritması üç farklı mikrofonla çalışıyor. Böylece kulaklık kullanıcılarına rüzgar sesi önleme, görüşmeler sırasında dış gürültüyü bastırma gibi imkanlar sunuyor. Ayrıca Enco Free2’nin dokunmatik yüzeyi uyumlu OPPO telefonlarda kamera deklanşörü olarak da kullanılabiliyor.

Şarj kutusu ile birlikte 30 saat kullanım ömrü sunan Oppo Enco Free2, ANC özelliği kapalı durumdayken 6,5 saat kullanılabiliyor.

Oppo Enco Free2 Fiyat

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile kullanıma sunulan Oppo Enco Free2 93 dolar fiyat etiketine sahip. Yani vergiler hariç yaklaşık 790 TL.

 Yorum yap

*