Sosyal Media
sefa

Oyun Makinesi Black Shark 5'ler ABD ve Avrupa'ya Geldi!

Black Shark 5 ailesi oyun makineleri artık dünya genelinde mevcut durumda. ABD, Avrupa ve diğer çoğu bölgede yer alıyor. Black Shark 5 ve Black Shark 5 Pro, bu ailenin iki evladıdır. Bir modelde Pro ismi yer alsada, ikisinin de çok güçlü cihazlar olduğunu kesinlikle belirtebilirim. Bu cihazların ikisi de oyun amaçlı olarak üretildi. Her ikisinde de hem işlemci hem de grafik konusunda efsane teknolojiler yer alıyor. Cihaz içerisinde yer alan yazılım ve optimizasyonlarda oyun performansını geliştirmek amacı ile cihaz konulan çok güzel detaylardan biridir.

Black Shark 5 serisinin satışa sunulacağı ülkeler şunlardır; ABD, Kanada, Avustralya, İsrail, BAE, Suudi Arabistan, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cümhuriyeti, Çek, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, Birleşik Krallık, Türkiye ve daha fazlası.

Black Shark 5 Efsanesi Yakın Zamanda Çıkış Yapıyor!

Black Shark, iki cihazın fiyatlarını paylaştı. Ancak, bu fiyatların fiyatlarının her ülkede farklı olacağını unutmamak gerekiyor. Black Shark 5, 128 ve 256GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği ile gelecek. Bununla birlikte 8GB ve 12GB RAM seçenekleri de olacak. 8GB RAM modeli, cihazın satışa sunulduğu bölgeye bağlı olarak 549 dolar, 549 euro ve 439 pound olarak fiyatlandırılacak. 12GB RAM’li modeli ise 649 dolar, 649 euro ve 529 pound olarak fiyatlandırılacak.

Oyun Makinesi Black Shark 5'ler ABD ve Avrupa'ya Geldi!

Pro modeli toplamda üç farklı varyant olarak yer alacak. En uygun fiyatlı model 8GB RAM ve 128GB depolama alanı sunacak. Bu model 799 euro olarak fiyatlandırılacak. Bu fiyatı Türk Lirası’na çevirdiğimizde ise güncel kura göre(10 Haziran 2022) yaklaşık 15 bin TL civarında bir tutara geliyor. Ancak, bu fiyatın cihazın vergilendirilmemiş fiyatı olduğunu unutmamak gerekiyor. Pro modelin 12GB RAM ve 256GB depolama alanı sunan seçeneğinde ise toplam bedel 899 dolardır. Bu da Türk Lirası’na karşılık yaklaşık 17 bin TL civarında tutuyor. Bu cihazların kesin olarak ne zaman satışa sunulacağı şuan için bilinmiyor. Ancak, bu cihazların satışa hazır olduğunu belirtebilirim. Yani çok kısa bir zaman içerisinde bu cihazları satın alabileceksiniz.


Yorum yap

*