Sosyal Media
yunus

Oyun Severlere Müjdeli Haber, JBL Quantum 350 Satışa Sunuldu

Amerika Birleşik Devletleri merkezli ses ekipman üretici olan JBL, hoparlörler, kulaklıklar ve araç içi ses sistemleri üretmesi ile birlikte çok büyük kitlelere ulaştı. Özellikle oyuncuların vazgeçilmez kulaklıkları ile dikkat çeken JBL, Quantum 350 ile birlikte tekrar karşımızda.

Oyun severler için ses kalitesini yükselten ve noktasal ses sunan özel kulaklıklar ayrı bir yere ve öneme sahip. Oyun oynarken ister FPS oyunları ister RPG oyunları olsun ses önemli bir faktör ve ses teknolojileri geliştirici olan markalar oyunculara hitap eden kulaklıklar çıkarıyor buna en güzel örnek olarak JBL markasını gösterebiliriz. JBL’in kullanıcılara farklı deneyim yaşattığı Quantum serisini bırakmadığını ve Quantum serisine bir yeni ürün daha eklediğini görüyoruz.


JBL Quantum 350 kablosuz özelliği ve uzun süreli kullanım sağlayan pil ömrü ile birlikte kullanıcılara eşsiz deneyimler sunmak için karşımızda. Ergonomik yapıya sahip olan JBL Quantum 350, 22 saate kadar pil ömrü ve oyunculara özel tasarlanmış yapısı ile birlikte kullanıcılara oyun oynarken aşırı konforlu bir deneyim sunuyor.

Kulaklık, Hoparlör, ses teknolojileri gibi kelimelerle artık özdeşleşmiş bir marka haline gelen JBL, Ayarlanabilir Kafa Bandı, Dönebilen Kulaklıklar, Hafızalı Kulak Yastığı, JBL Quantum Surround, Kafa Bandı Yastığı gibi özelliklere sahip Quantum 350 modelini satışa sundu.

22 saatlik bir kullanım imkanı sunan JBL Quantum 350, 5 dakikalık hızlı şarj ile birlikte 1 saatlik oldukça iyi bir kullanım süresi sunuyor. Ayrıca Quantum 350’nin 120 dakikalık bir şarj süresinin ve USB Type C ile kablolu şarj desteğinin de olduğunu belirtelim. JBL'nin benzersiz QuantumENGINE yazılımı, sürükleyici surround sese güç sağlar. Surround ses nedir diye soracak olursanız seslerin geliş yönlerini gerçekçi bir şekilde ayarlama teknolojisidir. Örnek olarak kullanıcının arkasından gelmesi gereken su sesi gerçekten de arkasından geliyormuş gibi yollanır ve bu sayede oyuncular oynadıkları oyunun her detayından zevk alabiliyor ve oyunu iliklerine kadar hissedebiliyor.


Yorum yap

*