Sosyal Media
sefa

PS5’in Sistem Performansını İyileştiren Yazılım Güncellemesini Yayınlandı

Japon teknoloji üreticisi Sony, kısa bir süre önce birkaç ülkede satışa sunduğu PlayStation 5 için yeni yazılım güncellemesi yayınladı. Yeni güncelleme PlayStation 5 için sistem performans iyileştirmeleri içeriyor. Fakat konsolda şu an mevcut olan bir takım hataları düzeltim düzeltmediği henüz bilinmiyor.

Yeni güncellenin notlarına kullanıcılar QR kodu taratarak ulaşabilecekler. Yani Sony, PlayStation 5 için yazılım güncellemesine QR getirmiş. PlayStation 5 henüz ülkemizde satışta olmadığı için Türkiye’den yeni güncellemenin notlarına erişilemiyor. Yani kullanıcılar, QR kodu okuttuklarında PlayStation’ın internet sitesine yönlendirme yapılıyor. PlayStation 5 ülkemizde satışa sunulduktan sonra kullanıcılar güncellemenin notlarına QR kod okutarak ulaşabilecekler.


PlayStation 5 kullanıcılarının en çok şikayet ettiği konsolun uyku moduna bir türlü geçmemesi hatası yeni güncelleme ile giderilmiş olabilir. Sony, 20.02-02.25.00 kodlu yeni güncelleme ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadığı için şimdilik öğrendiklerimiz bu kadar.

 Yorum yap

*