Oyuncu Koltuğu kategorisindeki 42 adet ürün listelenmektedir.

Oyuncu Koltuğu

Teknolojik cihazlar hayatımızın her alanına karıştı. Telefon, tablet ve bilgisayarlar gibi cihazları kullanma yoğunluğu gün geçtikçe artıyor. İş gereği veya iş dışında günün büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçiriyoruz. Bu bağlamda en çok vakit harcadığınız ortamın konforlu olması hem sağlığınız hem de keyfiniz için oldukça önemli. Ergonomik olmayan bileşenler uzun süreli kullanımlarda çeşitli ağrılara neden olabilir. Özellikle gaming koltuğun değeri bu kısımda anlaşılıyor. Gaming koltuk, iskelet ve kas sağlığına uygun olacak şekilde üretilmiş bir koltuktur. Piyasada gaming koltuk, oyuncu koltuk olarak geçse de gaming koltuğu yalnızca oyuncular değil, diğer kullanıcılar da sıklıkla tercih etmektedir. Günümüzde gaming koltuğu ev, işyeri, okul, oyun salonları ve daha birçok mekanda görmekteyiz. Oyuncu koltuğu konfor alanını genişletir, dolaylı olarak motivasyonu arttırır. İster oyun, ister iş olsun, rahatsız hissetmediğiniz bir koltukta her iki konuda da odaklanmanız artar. Bilgisayar kullanma deneyiminizi eziyete çevirmeyecek, konforlu gaming koltukları İncehesap.com olarak en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Oyuncu Koltuğu Nasıl Olmalı?

Gaming koltuk satın alma sürecinde dikkat etmeniz gereken belli başlı özellikler vardır. Ergonomik yapı, derinlik, yükseklik, bel desteği, kol destekleri, deri kumaşı ve dayanıklılık özelliklerini teker teker inceleyin.

Ergonomik yapı, ürünün insan vücudu ve sağlığına uygun olacak şekilde tasarlanmış hâlidir. Sağlıklı oturma pozisyonunda iskelet sistemindeki omurga kıvrımı (S şekli) korunmalı ve yaslandığınız yüzey bu pozisyonu destekleyecek tasarımda olmalıdır. Ergonomik tasarıma sahip gaming koltuklar, en ucuz fiyatlarla incehesap’ta sizlerle buluşmaktadır.

Derinlik, sandalye minderinin uç kısmından, sırtımızı yasladığımız yüzeye kadar olan kısımdır. Markalar çeşitli ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek düzeyde, farklı derinliğe sahip koltuklar üretmektedir. Doğru derinlik, kullanıcının vücut tipine göre değişebilir. Derinliği, vücut yapınıza uygun bir koltuk seçmeniz de fayda var. Yapılı vücudu olan bir kişinin geniş derinlikli bir koltuk seçmesi gerekir. Tam tersi senaryoda, minyon yapılı biri yüksek derinlikli koltuk modellerinde kaybolabilir, rahatsız hissedebilir. Derinlik ölçüleri vücut ölçülerine uygun bir oyuncu koltuğu tercih etmek, üründen alacağınız verimi artıracaktır.

Taşıma Kapasitesi

Kusursuz oyun deneyimi için yüksek performanslı donanım parçaları ve ara birim parçaları tek başına yeterli değildir. Kalitesiz bir koltukta uzun süren mücadeleler sırt, bel ve boyun ağrılarına neden olabilir. Bu ağrılar zamanla duruş bozukluklarına hatta kifoz (kamburluk) gibi hastalıklara neden olabilir. Ergonomik ihtiyaçlarınızı karşılayan, konforlu ve kaliteli bir oyuncu koltuğu tercihi yapmanız, bilgisayar başında geçirdiğiniz saatlerin ardından vücut ve bel ağrısıyla karşılaşmanıza engel olabilir.

İncehesap.com’da farklı taşıma kapasiteleri ve konfor avantajları bulunan oyuncu koltuklarını sizlere sunuyoruz. 100 kg’den başlayıp 140 kg’ye kadar çeşitli gamer koltuğu modellerini sizlere sunuyoruz. “Taşıma kapasitesi” alanındaki 100-120 kg, 120-140 kg, 140-160 kg ağırlık filtrelerini kullanarak sizin için ideal koltuğa ulaşabilirsiniz. Tekerlekli ve yıldız ayaklı oyuncu koltuklar size dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sunar. Koltukta oturan kişi ne kadar ağır olsa da sandalye dayanıklılığı ve tasarımı sayesinde kişiye hareket kabiliyeti kazandırır.

4D kolçağa sahip oyuncu koltuklarında, kolçağı ileri-geri ve sağa-sola olmak üzere dört farklı yönde hareket ettirebilirsiniz. Bu sayede, ideal bilek pozisyonunu sağlayacak ayarlamayı yapabilir ve konforlu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Piyasada, 3D kolçak, 4D kolçak, standart kolçak, hareketli kolçak, 2D kolçak ve 1D kolçak gibi kolçak çeşitleri mevcuttur. Modelleri inceleyin, siz en uygun olan kolçak tipini seçin.

Oyuncu Koltuğu Markaları

İncehesap.com olarak, en yeni ve en kaliteli oyuncu koltuğu markalarına ait ürünleri sizlere sunuyoruz. Cooler Master, Cougar, HP, MSI ve Rampage gibi markalar arasından, beklentilerinize uygun olanını seçerek, alışverişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürün çeşitliliğimiz ile hedefimiz memnuniyetinizi kazanmaktır.

Gamer Koltuk Kumaşı

Gamer koltuklar, terletmeyen, rahatsızlık hissiyatı vermeyen deri kumaşlar ile pürüzsüz bir şekilde kaplanır. Bu sayede, saatler süren oyun mücadelelerinde sadece oyuna odaklanır ve oyuncu koltuğundan kaynaklı herhangi bir rahatsız hissetmezsiniz. Gamer koltuk modellerinin öne çıkan diğer özelliği, kolay temizlenebilir olmasıdır. Genellikle leke tutmayan kumaşların tercih edildiği gamer koltukları temizlemesi oldukça zahmetsizdir. Terletmeyen, kolay temizlenebilir, uzun ömürlü kullanım sunan PVC deri, PU deri oyuncu koltukları en ucuz fiyatlarla incehesap.com’dan satın alın! Bütçe konusunda endişe duymanıza gerek yok, incehesap.com olarak çeşitli taksitlendirme seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Sitemizde MasterPass, BKM Express ve Çoklu kredi kartıyla ödeme seçenekleri mevcuttur.

Ergonomik ve Rahat Oyuncu Koltuğu Modelleri

Oyuncu koltuğu hem sağlığınıza hem de konforunuza hitap eder. İnsan vücudunun doğal duruş ve oturuş pozisyonuna uyacak şekilde tasarlanan ergonomik oyun koltukları uzun soluklu oyun oynadığınız durumlarda sizleri her türlü rahatsızlıktan korur. Hızlı soğuyan bir yapısı olan, nefes alan deri kumaş sahip, bel ve baş yastıkları sağlığa uygun olan bir koltuk bilgisayar kullanımı esnasında sizlere maksimum rahatlık sağlar. İncehesap.com olarak müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kaliteli ve yüksek performans sunan ürünler olmasına dikkat ettiğimiz gibi bu ürünlerin ergonomik tasarımlı olmasına da dikkat ediyoruz. Hayalini kurduğunuz koltuk modelini güvenli alışveriş ilkeleri kapsamında satın alın ve gelişmiş kargo ağımız ile koltuğunuzu güvenle teslim edelim. Sadece satış sürecinde değil, satış sonrası süreçte de yanınızdayız. Satın aldığınız ürün hakkında değerlendirme ve önerilerinize her zaman açığız, müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz ile her zaman yanınızdayız.

Oyuncu Koltukları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bugün incehesap.com'da en çok satılan gaming koltuk modelleri aşağıda listelenmiştir:

Karşılaştırma Listesi