Sosyal Media
sengul

PUBG: New State Kupon Kodları Nasıl Kullanılır?

Oyun dünyasında büyük bir heyecanla beklenen PUBG: New State geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü. Resmi çıkış tarihinden itibaren oyunu çok sayıda kullanıcı deneyimledi,  oyuncular tarafından çeşitli eleştiri ve oyun hakkında sorular dijital ortamlarda dolaşıma girdi. 


Krafton tarafından piyasa sürülen PUBG Mobile ve PUBG: New State oyunları oyun dünyasında büyük beğeni topladı. Bilgisayar ortamında başarı yakalayan oyun, aynı performansı New State ile mobil ortamda sürdürüyor. Oyun, Battle Royale, 4v4 Ölüm Maçı ve eğitim alanı olmak üzere 3 farklı mod sunuyor. Sadece farklı oyun modları değil, Survivor Pass’ler de oyun evrenine dahil. Oyuncular Survivor Pass’leri kullanarak oyun içi ödüllerin kilidini açabilir. Ayrıca, oyun yayınlandıktan sonra Krafton tarafından kupon kodu sayfası aktifleştirildi. Peki, kupon kodları ne işe yarar? Oyuncular, PUBG: New State kupon kodlarını kullanarak ücretsiz oyun içi ödülü kazanabilir. PUBG: New State ücretsiz kupon kodları nasıl kullanılır? 1. PUBG: New State web sitesine girin, 

2. Kupon Kodu başlıklı alana, kupon kodunu yazın, 

3. Hesap Kimliği başlıklı alana, hesap kimliği bilgilerinizi girin, 

4. Son olarak Kod Kullan butonuna tıklayın, PUBG: New State ücretsiz kupon kodunu kullanmak bu kadar basit! Sırasıyla anlattığımız işlemleri uyguladıktan sonra oyun ödülleriniz hesabınıza ücretsiz teslim edilir. 
Yorum yap

*