Sosyal Media
sengul

Realme Yeni Akıllı Televizyonunu Duyurdu

Çinli teknoloji üreticisi Realme, Çin’de düzenlemiş olduğu etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi telefonu, kablosuz kulaklık modeli ve daha birçok ürün tanıttı. Bunların içerinde şirketin yeni akıllı televizyonu Realme Smart TV, modeli bulunuyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken Realme Smart TV, sahip olduğu teknik özellikleri ile de kullanıcılarından geçer not alacağa benziyor.

32 ve 43 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu ile kullanıcılarını karşısına çıkan Realme Smart TV, FullHD çözünürlüğünde ekrana sahip.

Çerçvesiz ekran tasarımı ile gelecek olan Realme Smart TV, 8.7 mm’lik kalınlığa sahip. Ayrıca TV’nin her iki modelinde de “Chroma Boost Picture” motoru bulunuyor.

Android TV 9.0 işletim sistemi ile çalışacak olan Realme Smart TV, Netflix, YouTube ve Amazon’un Prime Video gibi uygulamaları ile birlikte gelecek. Ayrıca istenildiği takdirde TV’ye Google Play Store aracılığıyla daha fazla uygulama da indirilebilecek. Son olarak TV’nin Google Asistan desteğine de sahip olduğunu belirtmeden geçmeyelim.


Realme Smart TV Özellikleri

Ekran: 43 inç FHD ve  32 inç HD Ready, 178 derece görüş açısı

İşlemci: 8 çekirdekli MediaTek

RAM: 1 GB

Depolama Alanı: 8 GB

Görüntüleme Modları: Standart, parlak, spor, film, oyun ve enerji tasarrufu

Bağlantı: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4GHz), Bluetooth 5.0, 3 x HDMI, 2 x USB, SPDIF, DVB-T2, Ethernet, H.264, H.263, MPEG1/2/4

Ses Çıkışı: 2 x 12 watt hoparlör + 2 x tiz hoparlörü, Dolby Audio MS12B desteği


Realme Smart TV Fiyat

32 inç 170 dolar

43 inç 290 dolar

Her iki model de 2 Haziran tarihi itibariyle satışa sunulmuş olacak.

 Yorum yap

*