Sosyal Media
sengul

Redmi, 7 Günlük Pil Ömrü Sunan Akıllı Saati Redmi Watch’u Tanıttı

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin alt markası Redmi, düzenlediği etkinlik kapsamında yeni akıllı saati Redmi Watch modelini tanıttı. Redmi Watch, uygun fiyatı ve 7 günlük pil ömrü ile dikkat çekiyor.

Redmi Watch

1.4 inç LCD ekran büyüklüğüne sahip olan Redmi Watch, kare ekran tasarımı ile kullanıcılarının karşına çıktı. Kişiye özel deneyimleri artırmak için Redmi Watch’ta 120’den fazla ekran kaplama özelliği bulunuyor. 35 gram ağırlığındaki Redmi Watch, 3 farklı gövde renginin yanı sıra 5 farklı kayış modeliyle gelecek.

230 mAh kapasiteli bir pile sahip olan Redmi Watch, 7 günlük kullanım imkanı sunuyor. Hem Android hem de iOS cihazları ile uyumlu olan Redmi Watch, Bluetooth 5.0 ve NFC desteği sunuyor. Ayrıca saatte 7 farklı spor aktivitesi takip imkanı bulunuyor.


Redmi Watch, kalp atış hızı, uyku ve genel sağlık durumunu sürekli olarak takip edebiliyor ve 30 güne kadar da kayıt tutabiliyor.

Redmi Watch Fiyat

1 Aralık tarihinden itibaren satışa sunulacak olan Redmi Watch’un fiyatı ise 40 dolar. Yani vergiler hariç yaklaşık olarak 300 TL.

 Yorum yap

*