Sosyal Media
sefa

Samsung Cüzdan Uygulaması Artık Kullanılabilir!

Samsung markasının yeni cüzdan uygulaması artık tüm Samsung kullanıcılarına sunuluyor. Geçtiğimiz haftalarda uygulama ile alakalı birtakım bilgiler elde etmiştik. Elde edilen bilgilere göre bu cüzdan uygulamasını biraz daha geç bekliyorduk. Ancak, marka bir sürpriz yapıp uygulamayı kullanıma açtı. Markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi bu ürününde de, ürünün tüm pazarlara ulaşması kademeli şekilde gerçekleşecek. İlk olarak ABD ve diğer bölgelerde kullanıma şimdilik açıldı.

Şirketin cüzdan uygulaması Samsung Pass ve Samsung Pay’i tek bir çatı altına topluyor. Bu sayede daha kolay bir şekilde ödemelerinizi ve kartlarınızı kontrol edebileceksiniz. Bu uygulama, ek olarak birden fazla kart eklemeyi mümkün kılıyor. Cüzdan içerisinden istenilen kart seçilerek ödeme yapılabilecek. Bununla birlikte hediye kartları, üyelik kartları, covid-19 aşı kartı, uçak biletleri, kimlik kartı, adres kartı, kripto para, sinema biletleri, mağaza kuponları ve diğer öğelerinizi bu cüzdanda saklayabileceksiniz.

Samsung Cüzdan Uygulaması ABD ve Diğer Bölgelerde Artık İndirilebilir!

Samsung bu hizmeti ile birlikte Samsung Pass’in mevcut tüm özelliklerine Samsung Wallet ile ulaşabileceksiniz. Böylelikle akıllı kilitlerinizi ve dijital anahtarlarınızı saklamak için bu cüzdanı kullanmanız yeterli olacak. SmartThings optimizasyonu sayesinde dijital anahtarları diğer aile üyelerine veya misafirleriniz ile paylaşım yapabileceksiniz. Uygulamanın bu yeteneği araç anahtarları içinde geçerli olacak. Otomobilinizin kapılarını açmak ve aracı kontrol etmek için, aracınızın dijital anahtarını bu cüzdana entegre ederek tüm kontrolleri dijital olarak yapabileceksiniz.

Samsung Cüzdan Uygulaması Artık Kullanılabilir!

Ayrıca, Samsung Cüzdan parola yöneticiniz olarak da hizmet verebilecek. Web siteleri ve mobil uygulamalar için oturum açma kimlik bilgilerini kaydedebilecek ve parola istenilen web siteleri ve uygulamalarda biyometrik kimlik doğrulama kullanarak giriş yapabileceksiniz. Samsung Cüzdan hesabınıza erişim sağlayan farklı bir kişi, parola yöneticisi özelliğini kullanabilse bile hesaplarınıza erişim sağlayamayacak. Uygulamada mevcut olacak olan biyometrik kimlik doğrulama özelliği, kişinin kendi biyometrik kimliğini doğrulayamadan erişime izin vermeyecek.

Son olarak, bu dijital cüzdan hizmetinin şimdilik bazı bölgelerde kullanıma açıldığını belirtebilirim. Markanın diğer hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetinde de kademeli olarak tüm bölgelere yayılacak. İlk olarak bazı ülkelerde hizmete giren bu uygulama, çok kısa bir süre zarfında tüm pazarlarda kullanılabilir hale gelecek. Hizmeti kullanabilmek için bir Samsung hesabı açmanız gerekecek. Gerekli kayıt ve giriş işlemlerinden sonra dijital cüzdan uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

İncehesap.com ile birlikte en iyi Samsung cep telefonu modellerine göz atın.


Yorum yap

*