Sosyal Media
sefa

Samsung Galaxy S22'ye Haziran Güncellemesi!

Samsung’un Galaxy S22’leri için yayınladığı Haziran ayı güvenlik güncellemesi yayında! Yeni güvenlik paketi başta Almanya dahil olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde kullanılabilir hale getirildi. Yeni güvenlik güncellemesi ile alakalı bildirim almadıysanız cihazınızın ayarlarından güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Güncelleme görünmüyorsa birkaç gün içerisinde yeni güncellemeyi alacaksınız.

Samsung markası Haziran ayı güvenlik güncellemesini aslında birkaç hafta önce başlamıştı. Her zamanki olduğu gibi güvenlik güncellemesini diğer markalara göre çok daha erken bir tarihte gönderdi. Samsung’un bu konuda gerçekten çok iyi bir marka olduğunu söyleyebilirim. Galaxy S22’nin yanı sıra Galaxy S21 serisi de bu güncellemeyi alan diğer serilerden biridir. Galaxy S22 ailesinde güncelleme alan modeller ise Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra’dır.

Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra Haziran Güncellemesini Alıyor!

Markanın, amiral gemilerine gönderdiği güncelleme ile alakalı birçok bilgi ortalıkta dolaşsa da güncelleme içeriği tam olarak bilinmiyor. Yani yeni güncellemenin tam olarak hangi kritik sorunları gidereceği şuan için belli değil. Ancak, tahminlerime göre çok önemli güvenlik güncellemeleri mevcut olacak.

Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra markanın en yeni amiral gemisi modelleridir. Yazılım güncellemesi söz konusu olduğunda en iyi güncellemeyi alacağı kesindir. Markanın son birkaç yıldır güvenlik güncellemelerine çok dikkat ettiğini göz önünde bulundurursak bu güncelleme markanın en güncel ve en önemli güncellemelerinden biri olacak. Güvenlik güncellemesinin içeriği tam olarak belli olmadığından paketin ne kadar büyük olduğunu bilmiyorum. Ancak, 2021 yılında Galaxy S21 ve Galaxy S20’lere gönderilen güvenlik paketine yakın bir boyutu olacağını düşünüyorum.

Samsung Galaxy S22'ye Haziran Güncellemesi!

Geçtiğimiz yılda da markanın amiral gemilerine gönderdiği güvenlik güncellemesi çok önemli iyileştirmeler içeriyordu. İyileştirmelerin yanı sıra amiral gemilerine yeni özellikler kazandırmıştı. En önemli kazanımlardan biri ise son nesil Android sürümü olmuştu. Samsung’un en güncel amiral gemisi Galaxy S22 ailesi en son güncellemeyi almış olsa bile Android 13’ü alamayacaklar. Eğer Galaxy S22 serisi 2022’nin ikinci yarısından sonra yeni bir güncelleme alırsa bunun Android 13 olacağı kesindir. Ancak, marka şuan için Android 12 kullanmaya devam edecek. Yeni güncelleme en yakın zamanda Türk kullanıcılarına da sunulacak.

İncehesap.com ile birlikte Samsung cep telefonu modellerini keşfedin


Yorum yap

*