Sosyal Media
yunus

Samsung Smart Monitor M8 İsimli Modelini Duyurdu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, son teknolojiler ile donatılmış yeni monitör modelini duyurdu. Samsung, 2022 yılının başında düzenlenen CES fuarında M serisine aid monitör modellerini kullanıcılara tanıtmıştı. Şimdi ise M serisinin son üyesi olan M8 modeli satın alınabilir durumda. 32 inç boyutunda 4K ekranı ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan monitör, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.

Samsung Smart Monitor M8 modelinin ön kısmı

Samsung Smart Monitor M8 Özellikleri

Üstün teknik özellikleri ve göz alıcı tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan Samsung M8 modeli, 32 inç boyutunda UHD çözünürlüğe sahip. Warm White, Sunset Pink, Daylight Blue ve Spring Green olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan bu yeni monitör modeli, kullanıcılara herhangi bir TV veya bilgisayara ihtiyaç duymadan Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ ve Apple TV gibi hizmetlerin kullanılmasına olanak tanıyor. Sahip olduğu ekran teknolojileri ile CES İnovasyon Ödüllerine sahip olan Samsung Smart Monitor M8 modeli, sahip olduğu renk seçenekleri ile birlikte her ortama uygun olarak tasarlandı. Sahip olduğu şık görünüm yanı sıra sadece 11.4mm kalınlığıyla oldukça ince bir tasarıma sahip monitör modeli, oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip. 400 nit parlaklık, HDR10+, 60 Hz ekran yenileme hızına sahip monitör, kullanıcılara konforlu bir deneyim sunmak için hareketli standla birlikte kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Warm White, Sunset Pink, Daylight Blue ve Spring Green olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip Samsung Smart Monitor M8

Bu yeni nesil akıllı monitör, ‘Workspace’ kullanıcı arayüzü ile birlikte kullanıcılara tek bir ekranda kolay bir şekilde çalışmalarına olanak tanıyor. Ayrıca bu monitör sayesinde kullanıcılar cep telefonlarından ekrana istedikleri içeriği yansıtabiliyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra yeni nesil akıllı monitör olan M8 modeli, mıknatıslı ve kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilen bir ‘SlimFit’ kameraya ev sahipliği yapıyor. Kablosuz ve çok küçük bir yer kaplayan bu kamera sayesinde kullanıcılar, rahat bir çalışma ortamına kavuşuyor. Yüz takibi ve otomatik yakınlaştırma gibi özelliklere sahip bu kamera, ekranda gözüken yüzünüzü algılayarak yüz kısmınıza yakınlaştırma yapabiliyor. Ayrıca bu kamera kullanıcıların yüz kısmını yakalayıp takip ederek sunum veya canlı yayın gibi işlemlerde rahat hareket etmelerini sağlıyor. Bu yeni nesil monitörün Uyarlanabilir görüntü teknolojisine sahip olduğunu belirtelim. Bu teknoloji sayesinde ekran parlaklığını ve renk sıcaklığını otomatik bir şekilde ayarlayan monitör, kullanıcıların daha konforlu bir kullanım deneyimi elde etmelerini sağlıyor. Son olarak Samsung Smart Monitor M8 modeli, yüksekliği ayarlanabilir stant (HAS) ile eğim kazanabilme özelliğine de sahip. Bu özellik sayesinde kullanıcılar bu monitör modelini istedikleri pozisyonda kullanabilirler.

Samsung Smart Monitor M8

Samsung Smart Monitor M8 Teknik Özellikleri

  • 32 inç boyutunda UHD ekran
  • 400 nit parlaklık
  • HDR10+
  • 1.07 milyar renk
  • Akıllı kumanda
  • 1x micro HDMI, 2x USB Tip-C
  • Manyetik web kamera
  • Bluetooth 4.2
  • WiFi 5

Samsung Smart Monitor M8 Fiyatı

Warm White, Sunset Pink, Daylight Blue ve Spring Green olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan Samsung Smart Monitör M8 fiyatı ise 729.99 dolar.

İncehesap.com ile Monitör dünyasına bir adım atın


Yorum yap

*