Sosyal Media
sefa

Samsung, Ücretsiz TV Yayın Hizmetini Bazı Galaxy Modellerine Getirdi

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, ücretsiz TV yayınları ve içerikleri sunan akıllı TV uygulaması Samsung TV Plus’ı bugün itibarıyla bazı Galaxy akıllı telefon modelleri için mobil uygulama olarak da yayınlanıyor.

Samsung TV Plus, Galaxy Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. Uygulama içeresinde 135 televizyon kanalı ile birlikte isteğe bağlı içerik koleksiyonu da bulunuyor. Ancak içerik kütüphanesinin diğer çevrimiçi yayın servisleri ile karşılaştırılamayacak kadar küçük olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


Samsung TV Plus, herhangi bir abonelik gerektirmiyor. Ayrıca uygulamadan faydalanmak için de harici bir cihaz kullanmaya da gerek yok. Ancak uygulamada reklamların olduğunu da unutmamak lazım.

Şimdiye kadar 2016-2020 tarihleri arasında piyasaya çıkan tüm Samsung TV modellerinde bulunan uygulama, bugünden itibaren Galaxy S10, S20, Note 10 ve Note 20 modellerinde de yer alacak.

Şimdilik yalnızca ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İsviçre, Avusturya, Kore ve Tayland’daki kullanıcılar için yayınlanan uygulama, ilerleyen dönemde diğer ülkelerdeki kullanıcılar için de yayınlanacak.

 

 Yorum yap

*