Sosyal Media
sengul

Samsung Yeni Ekran Teknolojileri ile Piyasayı Sarsmaya Hazırlanıyor

Güney Koreli teknoloji firması Samsung, kendi düzenlediği geliştiriciler konferansı bünyesinde yeni sonsuz ekran teknolojisi ile ilgili detayları paylaştı.

Samsung, Infinity-U, Infinity-V ve Infinity-O şeklinde isimlendirdiği ve üzerinde çok küçük çentikler bulunan üç farklı yeni panelinin yanı sıra, bir tane de tamamen çentiksiz yeni sonsuz ekran panelini gelecek akıllı telefon modelleri ile buluşturmayı planlıyor.

Raporlara göre şirket, Infinity-U ismini verdiği yeni panelini önümüzdeki tarihlerde çıkacak olan yeni Samsung Galaxy A8s modelinde kullanabilir. Ortaya çıkan son sızıntılar yeni Infinity-U panelinin, su damlası modeli çentiğe oranla daha küçük ve U şeklinde bir çentiğe sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca Samsung Galaxy A8s modeli, Samsung’un yeni ekran teknolojilerinin kullanıldığı ilk model olarak piyasaya sürülecek. Tasarım olarak Oppo ve Vivo akıllı telefon modellerini anımsatan yeni ekran dizaynı oldukça şık duruyor.

Önümüzdeki yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen yeni Samsung Galaxy A8s ilk olarak Çin’de ve daha sonra dünya pazarında satışa sunulacak. İşlemci olarak Qualcomm’un Snapdragon 660 modelinin kullanılması beklenen akıllı telefonda 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı bulunacak. Yeni SamsungGalaxy A8s, tıpkı selefi Galaxy A7 (2018) gibi 3-lensli ana kamera sistemine sahip olabilir.

Henüz tüm detayları açıklanmayan yeni Samsung Galaxy A8s ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz…Yorum yap

*