Sosyal Media
sengul

State of Play Programının Tarihi Belli Oldu! Gran Turismo 7, Hakkında Yeni Bilgiler Yolda

Sony State of Play, PlayStation dünyasındaki en son güncellemeleri, duyuruları ve yeni fragmanları gösteren bir canlı yayın etkinliğidir.2019’da başlayan program şimdiye kadar , The Last of Us 2’nin çıkış tarihini, Ghost of Tsushima'nin ilk oynanış görüntülerini ve ayrıca oyunların yeni fragmanlarını yayınlamak için kullanıldı.

Ghost of Tsushima'nin ilk oynanış görüntüleri

Bu nedenle, PS5 oyunları ve PS4 oyunlarıyla ilgili büyük duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız, State of Play canlı yayınını sakın kaçırmayın. 2022 yılının ilk State of Play programı 3 Şubat tarihinde yapılacak. Perşembe günü saat 01.00’de başlayacak olan programda ağırlıklı olarak Gran Turismo 7 hakkında yeni bilgiler ve oynanış görüntülerine yer verilecek.

State of Play Programının Odak Noktası Gran Turismo 7 Olacak

Perşembe günü yapılacak programla birlikte hayranlar Gran Turismo 7 hakkında detaylı bilgi sahibi olacak. Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak olan yarış oyunu olan Gran Turismo 7, 11 Haziran 2020'de PlayStation 5 tanıtım etkinliğinde duyurulmuştu ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Şirket, yaklaşık 30 dakika boyunca yeni oyun hakkında sunum yapacak. Sunumda, oyun grafikleri ve oynanış bilgileri paylaşılacak.

State of Play


Yorum yap

*