Sosyal Media
sengul

Sticker Çılgınlığı Telegram'da!

Popüler mesajlaşma platformu Telegram’dan kullanıcıları sevindirecek bir haber. Uygulama, yeni özelliği “Telegram Sticker”ı sonunda kullanıma sundu. Kullanıcıların whatsApp uygulamasında deneyimledikleri sticker özelliği uzun süredir Telegram’da da bekleniyordu, sonunda geldi. 


Yeni Özellik, Yaratıcı Çıkartmalar

Telegram yeni güncelleme ile iOS ve Android tabanlı cihazlara sticker özelliği geleceğini duyurdu. Sticker özelliği sayesinde, kullanıcılar mesajlaşmada sıradan simgeler haricinde yaratıcı ve eğlenceli çıkartmaları kullanabilir. Telegram sohbet ekranı


Yeni güncellemeyle birçok etiket kullanıcılara sunulmuş durumda, böylelikle kullanıcılar, kendisini en iyi ifade eden etiketi seçebilir. Ayrıca, sticker tasarlamak eskisine göre daha kolay! İstediğiniz bir videodan sticker’ı uygulamanıza ekleyebilir veya başka uygulamalardan sticker aktarabilirsiniz. Bu yenilik sayesinde, Adobe Illustrator gibi tasarım programlarını kullanmanıza gerek kalmaz.  

Telegram’ın kullanıcılara müjdelediği yenilikler sadece sticker ile sınır değil. Tepkiler ve emojiler üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Mesajlara vereceğiniz tepki simgesine uzun süre basılı tutarak tepkinin boyutu ve etkisini arttırabilirsiniz. Ayrıca, güncelleme kapsamında önceki sohbetlerinizden herhangi birine kolayca dönmenizi sağlayacak uzun basma menüsü gelecek.


Yorum yap

*