Tekno Rehber

 • iPhone 8 Plus İncelemesi!

  iPhone 8 Plus İncelemesi!

  Apple’ın yeni telefonu iPhone 8 Plus, dünya genelinde satışa sunuldu ve meraklı kullanıcıları ile buluştu. Ülkemizde de 20 Ekim’den itibaren satışa sunulacak. Peki, iPhone 8 Plus ne gibi yeniliklerle geliyor?

  Galaxy Note 8 İncelemesi!

  Galaxy Note 8 İncelemesi!

  Samsung’un uzun süredir beklenen amiral gemisi Galaxy Note 8 nihayet ülkemizde satışa sunuldu. Peki, bu muhteşem özellikler ile dolu çiçeği burnunda amiral gemisi kullanıcılarına neler sunuyor?

  James Donkey 007 Ürün İncelemesi!

  James Donkey 007 Ürün İncelemesi!

  James Donkey 007, piyasaya ilk çıktığı andan itibaren adından oldukça söz ettirmeyi başardı. Oldukça başarılı bir ürün olan James Donkey 007, dış basında da bir hayli ilgi odağı oldu. İşte büyük ilgi toplamayı başaran oyuncu faresi 007

  Sniper Ghost Warrior 3 Oyun İncelemesi

  Sniper Ghost Warrior 3 Oyun İncelemesi

  Sniper Ghost Warrior 3, radikal bir değişim ile birlikte oyunun tutkunlarına açık dünya deneyimini sunacak.

 • Samsung Galaxy S8 Plus\'ı veya Galaxy S8\'i Satın Almak İçin 7 Sebep, Satın Almamak İçin 5 Neden

  Samsung Galaxy S8 Plus'ı veya Galaxy S8'i Satın Almak İçin 7 Sebep, Satın Almamak İçin 5 Neden

  Samsung'un 2017 yılı için piyasaya sürdüğü iki amiral gemisi modelini artı ve eksi yönleriyle masaya yatırdık.

 • iOS 11 İle İlgili Bilmeniz Gereken Güvenlik İpuçları!

  iOS 11 İle İlgili Bilmeniz Gereken Güvenlik İpuçları!

  Apple, iOS 11 güncellemesini geçtiğimiz günlerde tüm dünyada kullanıcılarına sundu. Peki, iOS 11 kullanırken cihazınızın daha güvenli olmasını ister misiniz? İşte sizlere birkaç güvenlik önerisi…

  Google’da Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

  Google’da Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

  Dünyanın en popüler arama motoru Google’ın aramaları kayıt altına aldığını biliyorsunuzdur. Google, kullanıcılarının yaptığı tüm aramaları ve gezindiği internet sayfalarını kaydeder. Peki, Goole’da arama geçmişi nasıl silinir?

  WhatsApp Business Nedir ve Normal WhatsApp\'tan Farkları Nelerdir?

  WhatsApp Business Nedir ve Normal WhatsApp'tan Farkları Nelerdir?

  WhatsApp Business'ı son günlerde siz de birçok kez duymuşsunuzdur. Peki, son zamanlarda duyduğumuz WhasApp Business nedir ve bildiğimiz normal WhatsApp'tan farkları neler? İşte tüm bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını hazırlamış olduğumuz rehberimiz de bulabilirsiniz.

  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta Erkan Görüntüsü Nasıl Alınır?

  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta Erkan Görüntüsü Nasıl Alınır?

  Apple, üç farklı amiral gemisi modelini tanıttıktan sonra cihazları kullanıcıları ile buluşturmaya başladı. iPhone X hariç iPhone 8 ve iPhone 8 Plus dünya genelinde satışa sunuldu. 20 Ekim’de de ülkemizde satışa sunulacak. Peki, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta ekran görüntüsü nasıl alınır?

 • Akıllı Telefonlardaki Çift Kamera Teknolojisi!

  Akıllı Telefonlardaki Çift Kamera Teknolojisi!

  Akıllı telefon üreticileri, amiral gemisi olarak adlandırılan üst seviye telefonlarında artık çift kamera teknolojisi kullanmaya başladı. Peki, neden böyle bir teknolojiye geçildi? Çift kamera teknolojisi ile ilgili tüm ayrıntılar hazırlamış olduğumuz bu rehberimizde bulabilirsiniz.

  Eski iPhone’unuz İle Neler Yapabilirsiniz?

  Eski iPhone’unuz İle Neler Yapabilirsiniz?

  iPhone’nunuz eski ve yerine yenisini aldınız. Eski iPhone’unuzu ya bir köşe kaldırmayı ya da satmayı düşüyorsunuzdur. Ancak eski iPhone’nunuzdan kurtulmadan onu farklı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Nasıl mı? Detayları haberimizde…

  iOS 11.1 Beta’dan iOS 11.0.2’ye Nasıl Dönülür?

  iOS 11.1 Beta’dan iOS 11.0.2’ye Nasıl Dönülür?

  Apple, geçtiğimiz günlerde geliştiriciler için iOS 11.1 Beta sürümünü yayınlamıştı. Birçok kullanıcı da yeni güncellemeyi cihazlarına yükledi. Ancak iOS 11.1 Beta’yı yükledikten sonra geri dönmek isteyen kullanıcılar olabiliyor. Biz de onlar için bir rehber hazırladık.

  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, DFU Moda Nasıl Alınır?

  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, DFU Moda Nasıl Alınır?

  Apple, yeni telefonları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı tanıttıktan kısa bir süre sonra kullanıcıları ile buluşturdu. Yeni model iPhone 8’de, birçok değişiklik oldu. Bunlardan biri de telefonu kurtarma modu olan DFU moda alma yöntemi. Peki, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta DFU moda nasıl geçiş yapılır?

 • iOS 11 Public Beta Nasıl Yüklenir?

  iOS 11 Public Beta Nasıl Yüklenir?

  Apple, çiçeği burnunda sürümü iOS 11 için Public Beta güncellemesini yayınladı. Peki, iOS 11 Public Beta güncellemesi nasıl yüklenir?

  Samsung Bixby Tuşuna Farklı Komutlar Atayın!

  Samsung Bixby Tuşuna Farklı Komutlar Atayın!

  Samsung'un bu yıl tanıttığı kişisel asistanı Bixby, çoğu kullanıcı tarafından yanlışlıkla basılan bir tuş haline geldi. Tabi ki bu durumdan kurtulmak mümkün. Peki, Bixby tuşuna nasıl farklı komutlar atanır?

  Hızlı Şarjlar, Cihazınız İçin Güvenli Mi?

  Hızlı Şarjlar, Cihazınız İçin Güvenli Mi?

  Günümüzde oldukça yaygın hale gelen hızlı şarj teknolojisi, beraberinde birkaç soruyu da akıllara getirmiyor değil. Peki, hızlı şarjlar cihazlarınız için ne kadar güvenli?

  Google Hakkında İlginç Bilgiler

  Google Hakkında İlginç Bilgiler

  Google, hiç kuşkusuz dünyanın en büyük markalarından birisi. Gün geçtikçe de büyümeye ve popülerliğini artırmaya devam ediyor. Peki, Google hakkındaki bu ilginç bilgileri biliyor muydunuz?