Sosyal Media
sengul

Toplam Fiyatı 65 TL Olan 3 iOS Uygulaması Ücretsiz Oldu

App Store, kullanıcılarına belirli aralıklarla bazı oyun ve uygulamaları indirimli hatta ücretsiz olarak sunuyor. Bu hafta da toplam değeri 65 TL olan 3 uygulama kısa süreliğine ücretsiz oldu. İşte ücretsiz olan 3 uygulama…

1- Emoji Kamera


Emoji kamera ile çekeceğiniz veya çekmiş olduğunuz fotoğraflara bir birinden eğlenceli emojiler ekleyebilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi ve üzerinde değişiklikler yapmayı seviyorsanız bu uygulama sizi mutlu edebilir. Uygulama ile fotoğraflarınıza emojinin yanında birçok filtre de ekleyebilirsiniz.

Normal Fiyatı: 7TL

2- Remote Drive & File Browser


Uygulama sayesinde iPhone’unuz veya iPad’iniz Mac’iniz için kablosuz sürücüye dönüşebilir. Mac’inizde bulunan dosyalarına uygulama üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Normal Fiyatı:29 TL

3- Find My Bluetooth Earbuds


Find My Bluetooth Earbuds, kaybolan kablosuz kulaklıklarınızı bulmanıza yardımcı olan bir uygulama. Uygulama, Bluetooth sinyallerinin yardımıyla 100 metre alanda bulunan kablosuz kulaklıkları tespit edebiliyor. Tabi bunun için kablosuz kulaklığınızın Bluetooth özelliğinin açık olması, kulaklığınız AirPods ise kulaklıkların kutusunun dışında olması gerekiyor.

Normal Fiyatı:29 TLYorum yap

*