Twitter

Twitter Uygulaması Altyazı Özelliğini Sonunda Getirdi!

Twitter Uygulaması Altyazı Özelliğini Sonunda Getirdi!

Twitter, mobil uygulama üzerinden platforma görüntülenen videolarda altyazıları görüntüleyebilme özelliğini getiriyor. Yeni özellik, uygulamaya güncelleme ile birlikte yüklenecek. Güncellemeyi yapan kişiler, yeni özelliği kullanabilecek.

Twitter\'ın Düzenleme Butonu Hakkında Yeni Gelişme!

Twitter'ın Düzenleme Butonu Hakkında Yeni Gelişme!

Twitter’ın düzenleme butonu üzerinde çalıştığının bilgisini vermiştik. Şimdi de bu özellik ile alakalı yeni bir bilgi edindik. Aldığımız bilgiye göre düzenleme butonunun bir süresi olacak.

Twitter\'a Milyon Dolarlık Rekor Ceza!

Twitter'a Milyon Dolarlık Rekor Ceza!

Geçtiğimiz günlerde Twitter şirketi dava edilmişti. Davanın söz konusu Twitter’ın hedefli reklamcılık yaptığı iddia edildi. Davanın sonucunda ise Twitter şirketine 150 milyon dolarlık ceza kesildi.

Uzun Süredir Twitter\'ı Satın Almak İsteyen Elon Musk, Sonunda Twitter\'ı 44 Milyar Dolara Satın Aldı

Uzun Süredir Twitter'ı Satın Almak İsteyen Elon Musk, Sonunda Twitter'ı 44 Milyar Dolara Satın Aldı

Bugün yapılan toplantı sonucunda Elon Musk’ın 44 Milyar dolar ile birlikte günlük 217 milyon aktif kullanıcıya sahip Twitter’ı satın aldığı açıklandı.

Elon Musk Twitter\'ı Tamamen Almak İstiyor!

Elon Musk Twitter'ı Tamamen Almak İstiyor!

Elon Musk geçtiğimiz gün Twitter’ı tamamen satın almak istediğini belirtti. Musk, Twitter’ı satın almak için şirkete bir teklif verdi. Twitter, bu teklif üzerine henüz resmi bir geri dönüş yapmadı.

Twitter\'ın Düzenle Özelliğine İlk Bakış

Twitter'ın Düzenle Özelliğine İlk Bakış

Twitter’ın duyurduğu yeni düzenleme özelliği hakkında birtakım bilgiler paylaşılmıştır. Gelen bilgilere göre yeni özelliğin önce ki sızıntılar ile pek uyuşmadığı görülüyor.