Sosyal Media
sengul

Uygun Fiyatlı Notebook Önerileri

Teknoloji alışverişlerinde öne çıkan en önemli faktörler: ihtiyaç ve bütçe. Kullanıcılar, güç ve performans beklentisini karşılayabilecek kapasitedeki cihazın uygun fiyatlısını bulmak için hem fiziksel mağazaları hem de online mağazaları ziyaret eder. Bu yazımızda, performanstan ödün vermeyen, uygun fiyatlı notebook bilgisayar önerilerini bir araya getirdik.

Dell Vostro 3500-FB35F85N

11. Nesil Intel Core işlemcilere sahip model, 512 GB depolama alanına sahiptir. 2 taraflı dar çerçeveli 15.6 inç ekran kullanım esnasında dikkatinizi dağıtan unsurları minimum seviyede tutar. Siz sadece işinize ya da oyuna odaklanın. 1920×1080 FHD çözünürlük ve 8 GB RAM değeri ile oyun ve iş dünyasında tercih edilen bir modeldir. ExpressCharge özelliği mevcuttur, bu özellik bataryası 0 olan bilgisayarın bir saat içinde %80 şarj olması anlamına gelir. Böylece, harekete kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sadece hızlı şarj özelliği değil, cihazın ağırlık ve inceliği de size mani olmaz. 1,78 kg ağırlığında, 20 mm inceliği olan notebook sizinle her yere gelir.

Dell Vostro 3500-FB35F85N

Asus D515UA-EJ304

Giriş seviyesi olan bu bilgisayar hem iş hem de oyun dünyasında pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. 8 GB RAM ve AMD Ryzen 5 işlemci sayesinde hızlı çalışır. USB-C 3.2, USB 3.2 Type-A ve USB 2.0 ile donatılmıştır. Ayrıca, HDMI çıkışı ve bir microSD kart okuyucu bulunur. Zengin bağlantı seçenekleri sunan Asus D515UA-EJ304 hızlı veri aktarımı ve kolay çevre birimi bağlantısı sağlar. Üstelik bahsettiğimiz bu özellikler sadece 1,8 kg toplam ağırlığı olan bir dizüstü bilgisayara ait.

cAsus D515UA-EJ304

Toshiba Dynabook Satellite Pro C40-H-10U

Intel 10. Nesil işlemciler, 16 GB RAM bellek ve SSD depolama alanı seçenekleriyle Dynabook Satellite Pro performans ve gücünü ispatlıyor. 1,55 kg ağırlığında, 18,9 mm inceliğe sahip kusursuz tasarımı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Fiziksel özellikleri estetik görünüm sunmakla kalmaz, aynı zamanda hareket alanınızı genişletir. Çanta ya da notebook kılıfında rahatça taşıyabileceğiniz tasarım sizinle her yere gelebilir. Bu sayede işleriniz yarım kalmaz. 10 saatlik pil ömrü ve zengin bağlantı seçenekleri sayesinde dijital dünyaya bağlı kalın. Notebook tasarımı kusursuz olur da hijyenik olur mu demeyin, olur. Özellikle pandemi döneminde hijyenin önemi bir kez daha anlaşıldı. Toshiba bu gerçeği göz önünde bulundurarak hijyeni de kattı. Mikroorganizmaların çoğalmasını %99,9’a kadar engelleyen antibakteriyel kaplamayı Dynabook Satellite Pro’nun boyalı tüm yüzeylerine ekledi.

Toshiba Dynabook Satellite Pro C40-H-10U

Asus X540UA-DM910

Intel Core i3 işlemci desteği ve hızlı okuma/yazma hızları ile Asus X540UA-DM910 gündelik kullanım ve profesyonel iş dünyasında sorunsuz kullanım sunar. Sahip olduğu SonicMaster ses teknolojisi kullanıcılara eşsiz bir dinleme deneyimi yaşatır. Sadece en iyi sesi değil, aynı zamanda en iyi görüntüyü elde etmek için ASUS Splendid Teknolojisi kullanılmıştır. 15.6 inç ekran boyutu ve Full HD çözünürlüğe sahip notebook kullanıcılara ideal görüntü kalitesi sunmakla kalmaz, gözleri de korur. Göz Bakım modu, mavi ışık seviyelerini %33’e kadar azaltır. Böylece, okuma kolaylaşır, göz yorgunluğu ve diğer göz rahatsızlıkları riski düşer. Dış tasarımı kadar iç yerleşimine de hayran kalacaksınız. İç yerleşim düzeni ve havalandırma deliklerindeki soğutma birleştiğinde, uzun süreli kullanımlarda da rahat kullanım sunar.Asus X540UA-DM910


Yorum yap

*