Sosyal Media
sefa

Xbox Live Gold İçin Şubat Ayında Ücretsiz Yayınlanacak Oyunlar Belli Oldu

Microsoft, Şubat 2021’de Xbox Live Gold üyeleri için ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Yaptığı bu kapmayalar ile oyuncuları mutlu etmeyi başaran Microsft, Şubat ayı için de beş önemli oyunu ücretsiz yaptı.

Geçtiğimiz ay dört oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan Microsoft Şubat ayında sunacağı ücretsiz oyunları beşe çıkardı. İşte Şubat ayında ücretsiz olacak oyunlar…

1- Gears 5


Normal fiyatı 269 TL olan Gears 5, Xbox Live Gold aboneleri için bir aylığına ücretsiz olacak. Gears of War serisinin altıncı oyunu olan Gears 5, aksiyon dolu bir macera sunuyor.

2- Resident Evil


2015 yılında piyasaya çıkan Resident Evil, hayatta kalma ve korku türlerinin birleşimi bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Normal fiyatı 71.25 TL olan Resident Evil, Şubat ayı boyunca ücretsiz olacak.

3- Dandara: Trials of Fear Edition


2 boyutlu platform oyunları arsında oldukça başarılı oan Dandara: Trials of Fear Edition, kullanıcıların çoğunluğu tarafından olumlu oy almış durumda. Normal fiyatı 39 TL olan Dandara: Trials of Fear Edition, Şubat ayında ücretsiz olacak.

4- Jones and the Emperor’s Tomb


The Collective tarafından geliştirilmiş aksiyon-macera video oyunu olan Indiana Jones and the Emperor’s Tomb, LucasArts tarafından 2003’te Xbox, Microsoft Windows, PlayStation 2 ve OS X için yayımlamıştı. Normal fiyatı 30 TL olan Jones and the Emperor’s Tomb, Şubat ayının ücretsiz oyunları arasındaki yerini aldı.

5- Breakdown


Namco tarafından 2004 yılında Microsoft Xbox konsolu için piyasaya sürülen birinci şahıs aksiyon oyunu olan Breakdown, kullanıcıların çoğu tarafından olumlu puan aldı. 30 TL fiyata sahip olan Breakdown, Şubat ayında Xbox Live Gold üyeleri için ücretsiz olacak.

 Yorum yap

*