Sosyal Media
sefa

Xbox Live Gold Üyelerine Temmuz Ayında Ücretsiz Sunulacak Oyunlar Açıklandı

Xbox Live Gold üyelerinin merakla bekledikleri haber Microsoft’tan geldi. Teknoloji devi, Xbox Live Gold üyelerinin Temmuz ayında ücretsiz olarak oynayabilecekleri oyunları duyurdu.

Microsoft, Temmuz ayında 4 oyunu ücretsiz olarak Xbox Live Gold üyelerine sunacak. Bu oyunlardan ikisi Xbox One oyunuyken diğer iki oyun ise Xbox 360 uyumlu.

Ücretsiz olarak yayınlanacak olan oyunlardan biri WRC 8 FIA World Rally Championship. Oyunda tek oyunculu kariyer modu ve oyuncuların yarışabileceği 100’den fazla pist bulunuyor. Ayrıca oyunun çevrimiçi çoklu modunda ise haftalık yarışmalar ve turnuvaların yanı sıra e-spor modu da yer alıyor.


Ücretsiz olarak sunulacak ikinci oyun ise bir basketbol oyunu olan Dunk Lords. Tekli oyuncu modunda başka oyuncularla ortaklık yapma imkanı sunan Dunk Lords’un arcade modunda ise 4 oyuncuya kadar oynama imkanı bulunuyor.

Temmuz ayında ücretsiz olarak sunulacak diğer oyunlar ise Saints Row 2 ve Juju isimli oyun. Kullanıcılar bu oyunları ücretsiz olarak oynayıp keyifli dakikalar geçirebilecekler.
Yorum yap

*