Sosyal Media
sengul

Xbox'ta Gelecek Hafta: 25 - 29 Ekim 2021

Yeni başladığımız Xbox'ta Gelecek Hafta serimize hoşgeldiniz. Burada, yakında Xbox One, Xbox Series X|S ve Windows PC'ye gelecek tüm yeni oyunların yanı sıra yakında çıkacak Xbox Game Pass ve yakında piyasaya sürülecek [email protected] oyunlarını sizlere sunuyoruz.

Marvel'in Galaksinin Koruyucuları – 26 Ekim – Xbox Series X|S için Optimize Edildi


Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'na yeni bir soluk getiren bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda evrende vahşi bir yolculuk için Star-Lord'un jet botlarını çalıştırın. Öngörülemeyen Muhafızlar yanınızdayken, evrenin kaderi için bir mücadeleye yakalanmış orijinal ve ikonik Marvel karakterleriyle sınırsız bir dünyanın kapılarını aralayın.

Moonglow Bay – 26 Ekim – Xbox Game Pass


Xbox Game Pass ile ilk günden oynanabilir hale gelecek olan Moonglow Bay karşınızda: Moonglow Bay voksel sanat stilini görkemli bir film müziğiyle birleştiren bir balık tutma RPG’sidir. Partnerinizin son arzusunu yerine getirmek için mücadele eden çaylak bir balıkçı olarak rol alıyorsunuz.

NASCAR 21: Ignition – 26 Ekim


NASCAR 21: Ignition, dünyanın en popüler stok araba yarışı serisinin video oyununu yeniden tanımlıyor. Ignition, NASCAR Cup Serisine yepyeni bir özgünlük ve atmosfer getiriyor.

Amazing Breaker – 27 Ekim


Amazing Breaker, amacın farklı bomba türleriyle buzdan heykelleri patlatmak olduğu güzel ve zorlu bir buz kırma oyunudur.

Dadish – 27 Ekim


Çocukları sebze tarlasında kaybolan baba olduğunuzu hayal edin ve çocuklarınızı bulmak için fast food temalı düşmanlarla savaşın. Bu heyecan verici serüvende Dadish’i kayıp çocuklarıyla bir araya getirin

Death Park 2 – 27 Ekim


Bu korku hikayesinde seni bekleyen tüm bulmacaların üstesinden gelebilir misin? Bilmeceleri çözmek ve korkunç palyaço canavarlarıyla savaşmak için sokaklar, hastane, mezarlık, kanalizasyon ve askeri üs dahil 8 büyük yeri ziyaret etmelisin.

Lucid Cycle – 27 Ekim – Xbox Series X|S için Optimize Edildi


Lucid Cycle'da uyku, sizi her şeyin belirgin olmasına rağmen beklenmedik uçuk-kaçık rüyalara götürür.Oyun size kısa bir seri sunar fakat kendine has deneyimiyle sizi büyüleyiciğinden eminiz. Oyunda ilerledikçe, gündüz vakitlerinde bir resim yaparsınız ve oyunun amacı o resmin bitmiş halini görmektir.Tek tek rüyaları deneyimlemenin keyfini çıkarın.

Age of Empires IV – Ekim 28


Tarihe Dönün – Zafer arayışınızda İngilizlerden Çinlilere ve Delhi Sultanlığı'na kadar dünya çapında 8 farklı medeniyetin zengin tarihine daldığınız zaman geçmiş sizin için henüz bir başlangıç olacak. Karanlık Çağlardan Rönesans'a kadar 500 yıllık bir tarihe yayılan 35 görevle 4 farklı seferde şehirler inşa edin, kaynakları yönetin ve birliklerinizi karada ve denizde savaşa yönlendirin.

Backbone (Konsol) – Ekim 28 – Xbox Game Pass


Backbone, post-noir türünde bir macera anlatısıdır. Rakun özel dedektif Howard Lotor olarak oldukça kişisel bir değişim ve dönüşüm hikâyesini açığa çıkartırken hayvanların yaşadığı distopik Vancouver'ı keşfedebilirsin. Backbone; film noir türünden, tuhaf bilim kurgudan, Sovyetler sonrası estetiğinden, modern siyasi rejimlerden, Lynch'in ve Kaufman'ın eserlerinden ve Sartre'ın varoluşsal felsefesinden ilham almıştır.

Bassmaster Fishing 2022 – October 28 – Xbox Game Pass


Rekabetçi bas balıkçılığının heyecanını yaşamanız için işte size bir fırsat. Kapak yıldızı Scott Martin, arka arkaya Bassmaster Classic Şampiyonu Hank Cherry gibi 10 Elite Serisi balıkçı olarak yarışın veya aç gözlü Bassmaster Classic'i kazanarak olta balıkçılığını ölümsüzlüğü taşıyın.

Fatal Frame: Maiden of Black Water – 28 Ekim – Xbox Series X|S için Optimize Edildi


Fatal Frame: Maiden of Black Water , korku-macera serisi Fatal Frame'in 20. yıl dönümünü kutlamak için ilk kez Xbox'a geliyor. Bu oyun, Hikami Dağı'nı keşfederken hayatta kalmak için bir el feneri ve bir kamera kullanması gereken üç kahramanın hikayesini anlatıyor.

Milli & Greg – 28 Ekim


Milli ve Greg kedi arkadaşınıza ulaşmak için zıplayacağınız, kayacağınız ve koşacağınız zorlu bir platform oyunudur.

Riders Republic – 28 Ekim – Xbox Series X|S için Optimize Edildi


Riders Republic çok oyunculu oyun alanına katılmanız için tasarlanan inanılmaz bir oyun. Bisikletinizi, kayağınızı, kar kayağınızı veya atlayış tulumunuzu kapın ve kurallarını sizin belirlediğiniz veya çiğnediğiniz -bir açık dünya spor cennetini keşfedin.

VirtuaVerse – 28 Ekim – Xbox One X


VirtuaVerse, teknomangerler, AVR graffiti yazarları, hacker grupları,dijital arkeoloji, epik siber savaşlar ve sanal gerçeklik içeren ve ayrıca yapay zeka tarafından kontrol edilen bir dünyada ve çok uzak olmayan bir gelecekte geçen cyberpunk point-and-click adventure oyunudur.

Danger Scavenger – 29 Ekim – Xbox Series X|S için Optimize Edildi


Danger Scavenger, cyberpunk temalı hızlı tempolu bir aksiyon roguelike oyunu. Bütün ülkeyi avucunun içinde tutan aç gözlü şirketleri birer birer avlayacağınız bu macerada yolunuzu akıllıca seçmeniz gerekecek.

Light Fairytale 2. Bölüm – 29 Ekim


Bu oyunda ölmekte olan yeraltı dünyasını kurtarmak ve kötü diyara karşı isyan etmek gibi bir hedefin var. İlk bölüm olaylardan sonra Kuroko'dan ayrılırlar ve onu ararken gümüş saçlı bir kıza rastlarlar. Bu kızın ne hakkında olduğu ve ikisinin hedeflerine ulaşıp ulaşamayacakları belirsizdir.

PJ Masks: Gecenin Kahramanları – 29 Ekim


En sevdiğiniz kahraman karakterini seçerek, ay ışığının aydınlattığı çatılarda gece boyunca olabildiğince çok sayıda küre toplayarak yolculuk et. Belalı kötü karakterlere dikkat etmeyi de unutmayın.


Yorum yap

*