Sosyal Media
sengul

Xiaomi’den Redmi Note 11T 5G Sızıntısı

Mi, Redmi ve Poco gibi alt markaları içinde bulunduran Çin merkezli Xiaomi, Redmi markası üzerinden yeni 5G’li olacak telefon modelini duyurdu. Geçtiğimiz Ekim ayında hali hazırda Note 11, Note 11 Pro ve Note 11 Pro+’dan oluşan Note 11 ailesini tanıtmıştı. Şuan yalnızca Çin’de satışı bulunan bu telefon serisi 2022 yılında Qualcomm Snapdragon işlemcisi ile birlikte yılın ilk çeyreğinde global pazara sürülmesi bekleniyor. Sanal ortamda Note 11 ailesi konuşulurken ortaya atılan yeni bir iddia ile tüm dikkatler Redmi’ye çevrildi. Bu sızıntıya göre Redmi 30 Kasım tarihinde Redmi Note 11T 5G isimli yeni bir modelini Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Telefonun var olan modellerin bir varyantı mı yoksa yeni bir model mi olduğu henüz açıklığa kavuşmuş değil.


Sızıntıya göre Redmi Note 11T 5G modeli Dimensity 810’dan güç alacağı, 6.6 inçlik Full HD+ ekranın 90 Hz ekran yenileme hızına sahip olacağı söyleniyor. Redmi Note 11T 5G, ekranın orta kısmına konumlandırılmış 16 MP çözünürlüğe sahip bir özçekim kamerası ile birlikte gelirken arka taraftaki kamera kümesinde 50 MP çözünürlüğünde ana kamera, 8 MP çözünürlüğünde ultra geniş açı kamera ile birlikte geliyor olacak.

Aynı zamanda Redmi Note 11T 5G’nin 33W hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh batarya gücü ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkacağı bekleniyor. Android 11 ile gelmesi beklenen modelin Stardust White, Matte Black ve Aquamarine Blue olmak üzere 3 farklı renk ve 3 farklı RAM-Depolama (6GB RAM/64GB Depolama Alanı, 6GB RAM / 128GB Depolama alanı ve 8GB RAM / 128GB Depolama Alanı) kombinasyonu ile Hindistan piyasasının lideri olmaya hazırlanıyor.

İncehesap.com ile Xiaomi akıllı telefonlarının özellik ve fiyat karşılaştımalarını yapabilirsiniz.

Xiaomi’nin son teknoloji ile donatılmış ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Yorum yap

*