Sosyal Media
sefa

Yamaha, TW-E5B Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı

Yamaha, ses teknolojileri ile donatılmış ve modern tasarımı ile dikkat çeken TW-E5B kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Yüksek ses kalitesi, konfor ve uzun kullanım süresine sahip TW-E5B, geleneksel işçilik ve teknolojinin birleşmesiyle ortaya çıkmış bir ürün. Sahip olduğu teknik özellikler ve farklı renk seçenekleri birlikte pazarda boy gösterecek olan TW-E5B kablosuz kulaklık modeli, kullanıcılara kendi tarzlarını yansıtma fırsatı sağlıyor. Hangi kablosuz kulaklık modelini almalıyım ? yada Hangi Kablosuz kulaklık modeli daha iyi ? gibi sorulara cevap olarak listelenen markalar arasında yerini almasını beklenen Yamaha TW-E5B kablosuz kulaklık modeli, sunduğu özellikler ile birlikte piyasada iyi bir başarı elde etmesi bekleniyor.

Yamaha, TW-E5B Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı

Yamaha TW-E5B Teknik Özellikleri

True Sound Teknolojisine sahip olan TW-E5B modeli, kullanıcılara dinledikleri herhangi bir sesten, her ayrıntıyı yakalamaları için muazzam bir fırsat sunuyor. İster konser kaydı dinleyin isterseniz de bir stüdyo seansı dinleyin bu kablosuz kulaklık modeli, sahip olduğu özellikler ile birlikte size en ince ses detaylarını aktaracaktır. Ses mühendislerinin uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkardığı TW-E5B bluetooth kulaklık modeli, kullanıcılara dengeli ve geniş bir ses sunuyor. Kullanıcılara mükemmel ses deneyimi sunmak için tasarlanmış TW-E5B, sahip olduğu kavisli yapısı sayesinde kulağınıza ergonomik bir şekilde oturur ve inanılmaz bir kullanım rahatlığı sağlar.

Yamaha, TW-E5B Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı

Kullanıcıların işitme sağlığına önem veren TW-E5B bluetooth kulaklık modeli, Listening Care özelliğine sayesinde duyma kaybına yol açacak belirli frekansları düşürüyor. Telefon görüşmeleri sırasında, sesinizi pürüzsüz bir şekilde karşı tarafa aktarmak için Qualcomm® cVc™ (Clear Voice Capture) teknolojisine sahip TW-E5B, gürültü önleme ve yankı engelleme işlevlerine sahip. Tek bir düğme dokunuşuyla Siri yada Google Asistan'ı etkinleştirmenize fırsat sunan Yamaha TW-E5B modeli, tek şarj ile 8.5 saate kadar ve kutusu ile birlikte totalde 30 saate kadar kullanım deneyimi sunuyor. Oyun modu sayesinde video izlerken veya oyun oynarken ses ve video arasındaki gecikmeyi azaltan TW-E5B modeli, IPX5 sertifikasına sahip.

Yamaha, TW-E5B Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı

TW-E5B Fiyatı

Mavi, kahverengi, siyah ve beyaz olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile piyasada boy gösterecek olan TW-E5B kablosuz kulaklık modelinin fiyatı ise 170$

TW-E5B Özellikleri

  • IPX5 Sertifikası: Su ve tere dayanıklılığı sayesinde kullanıcılar sporda veya yağmurlu havalarda güvenli bir şekilde kullanabilirler
  • 8,5 saat + 21,5 saat ile birlikte 30 saate kadar kullanım özgürlüğü
  • Yamaha True Sound: Pürüzsüz, ayrıntılı ve net sesler duymanızı sağlar
  • Sağlıklı Dinleme: Daha düşük frekanslarda tam aralıklı ses için akıllı eşitleme
  • Qualcomm cVc (Clear Voice Capture): Telefon görüşmelerinde kusursuz görüşmeler
  • Ortam Sesi: Çevrenizindeki sesleri duymanıza yardımcı olur.

Yorum yap

*