Sosyal Media
yunus

Yeni OnePlus 6T McLaren Edition

OnePlus’ın kısa bir süre süre önce piyasaya sürdüğü OnePlus 6T isimli akıllı telefonunun yeni bir modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Yeni model için McLaren ile iş birliğine giden firma, 11 Aralık tarihinde tanıtılacak olan akıllı telefona OnePlus 6T McLaren Edition ismini verdi. Yeni akıllı telefon, yakın bir tarihte tanıtılan Thunder Purple Edition gibi klasik OnePlus 6T’nin 8GB varyantı ile aynı fiyata sahip olacak mı? Bekleyip göreceğiz.


OnePlus 6T’nin McLaren versiyonuna bakacak olursak, “Salute to Speed” mottosuyla pazarlanan akıllı telefonun, OnePlus 6T modelinin en yüksek RAM kapasitesi seçeneği olan 8GB RAM ile gelmesi işten bile değil. Ancak yeni akıllı telefonu için McLaren ile iş birliğine giren OnePlus fiyat konusunda ucuza kaçmayacaktır diye düşünüyoruz.

Ünlü firmalarla iş birliği yapmayı oldukça seven OnePlus geçtiğimiz yıllarda Parisli firma Colette ile birlikte çalışarak OnePlus 3T Colette 20. Yıldönümü versiyonunu çıkarmıştı. Yine başka bir ürünü için Jean-Charles de Castelbajac ile çalışan firma OnePlus 5 JCC+ modelini piyasaya sürmüştü. Bu yılın Nisan ayında Marvel Studios ile ortaklık içine giren şirket, OnePlus 6 Marvel Avengers Limited Edition modelini piyasaya sürmüştü. Son olarak da geçen yıl Hindistan’da kutlanan şirketin yıldönümüne özel olarak üretilen OnePlus 5T Star Wars Limited Edition modeli firmanın şimdiye kadar yaptığı ortak çalışmalardan sonuncusu.

Özelliklerinin Thunder Purple modeli ile aynı olması beklenen OnePlus 6T McLaren Edition modeli 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip olacak. Firmanın amiral gemisi modeli olan akıllı telefonun üzerinde 6.41-inçlik Optik AMOLED ekran ve Qualcomm Snapdragon 845 işlemci bulunuyor.Yorum yap

*