Sosyal Media
sengul

Yüksek Fiyat Etiketine Sahip LG G8 ThinQ’in Fiyatı Ortaya Çıktı

Amiral gemisi akıllı telefon fiyatlarındaki yükseliş devam ediyor. Birkaç yıl öncesine kadar 700 dolar seviyesinden olan amiral gemisi modeller artık 1000 doların üzerinde fiyat etiketine sahip. Bazı firmalar yüksek fiyatlara direnseler de diğer firmalar fiyatları yüksek tutmakta ısrarcı. LG’nin amiral gemisi modelleri nispeten daha uygun fiyata sahip oldu bu zamana kadar. Ancak görünen o ki LG’de yüksek fiyat etiketine sahip firmalar arsına katıldı.


MWC 2019 etkinliği kapsamında tanıtılması beklenen LG’ nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu G8 ThinQ’in 900 dolark fiyat etiketine sahip olacağı iddia edildi. Galaxy S10’un da yaklaşık 900 dolar fiyat etiketine sahip olacağını düşündüğümüzde LG’nin yeni modelinin fiyatını biraz yüksek bulduğumuzu söyleyebiliriz.


Akıllı telefon piyasasında geçtiğimiz yıl kan kaybeden LG’nin neden fiyatı yüksek tuttuğunu açıkçası anlamdık. Telefon iddia edildiği yüksek sayılacak fiyattan satışa sunulursa LG’nin akıllı telefon pazarında ciddi kayıplar yaşayacağı kaçınılmaz olabilir.

Son olarak telefonun donanım olarak 6.1 inç ekran, Snapdragon 855 işlemci, 128 GB depolama alanı ve 3400 mAh kapasiteli batarya ile geleceğini belirtelim.

 Yorum yap

*