Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Kahve Makinesi
 • 500 W
 • 4 Fincan
 • Su Kapasitesi 1.25 Lt

Kahve Makinesi ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ali Okur 13 Eyl 2019 (84 Gün önce)
Bu üründen daha önce kendimize almıştım. Çok memnun kaldığımız için yeni ev alan bir tanıdığımıza ev hediyesi olarak tekrar aldım. Çok mutlu oldular. Kullanışlı güzel bir ürün. Tavsiye ederim. Zamanında kargo ve ilginiz için teşekkürler.
Üye resmi
Burcu Karanfil 24 Eki 2017 (772 Gün önce)
bu kahve makinesini arkadaşımın evinde gördüm. rengi çok hoşuma gitmişti. ne yalan söyleyeyim bu makineyi tercih etmemin ilk nedeni rengi oldu. pişirdiğim kahvelerin tadı da güzel oluyor. bu yüzden severek kullanıyorum.
Üye resmi
Zeliha Özer 23 Eki 2017 (774 Gün önce)
ürün güzel ve kaliteli. ayrıca çok da ergonomik. kısa sürede bol köpüklü kahveyi hazır hale getiriyor. temizliği de oldukça basit. öneririm
Üye resmi
Beren Öztürk 19 Eki 2017 (777 Gün önce)
Ürünü beğenerek kullanıyorum. Gayet güzel bir ürün. Pişirdiğim kahvelerin tadı da güzel oluyor. Bence yüksek paralar vermeye gerek yok. Bu ürün yeterli.
Üye resmi
Eliz Metin 04 May 2017 (946 Gün önce)
daha önce denediğim için lezzetini de bildiğim için evimde kullanmaya başladım ben. tek fincan yaptığınız zaman belki köpük herkesin istediği gibi olmayabilir fakat benim için yeterli kıvamda olduğunu söyleyebilirim nasıl olsa otomatik bir cezve elinizle pişirdiğiniz kahvenin ayarında köpük beklemeyin yani. kirlendiği zaman da sensörünü temizlemeyi ihmal etmeyin kullanırken. ben çok memnun kaldım okkadan.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.