Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Baymak

   En Popüler Baymak Ürünleri

   41 yıllık geçmişi ile batılı firma kültürüne sahip, kurumsallaşmış, müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ile üretim yapan BAYMAK/ BAXI GROUP, Tepeören’deki 30.000 m² lik yeni üretim tesisi ile 600’ün üzerinde  çalışanı ve Türkiye genelinde  1900’ü münhasır bayii, 2500’ü aşkın satış noktası ve 266 yetkili servisi ile müşterilerine kaliteli hizmeti sunmaya  devam etmektedir.

    

   2002 yılında İngiliz Baxi Group ile ortaklığa imza atan BAYMAK’ın hisselerinin %50’si BAXI GROUP’a, diğer %50’si ise BAYMAK Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat AKDOĞAN’a aittir. BAXI GROUP, İngiltere (Baxi UK), İtalya (Baxi Spa), Almanya (Brötje), Fransa(Baxi-France) , Danimarka (Baxi SP) , İspanya (Baxi Roca) ve Türkiye’de  15 dev markaya, 1.3 milyar EURO’yu aşan ciroya ve 6.000’e yakın çalışana sahip ısıtma sektöründe  Avrupa’nın III. büyük grubudur.

    
   Genç yaş ortalamasına sahip  donanımlı  kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı misyon edinmiş BAYMAK, hizmet verdiği ısıtma sektöründe BAXI GROUP’un teknolojik gücünü de arkasına alarak, rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket haline gelmiştir.

    

   1967 yılında Alman Körting lisansı ile brülör imalatı gerçekleştiren fabrika daha sonraları  sırasıyla termosifon, hidrofor ve kat kaloriferi üretimi yapmıştır. 2006 yılına bakıldığında BAYMAK’ın ürün yelpazesindeki ürünler ise: kombi, kat kaloriferi, termosifon; sıvı, gaz  ve motorin yakıtlı brülörler, merkezi sistem kazanlar, katı yakıtlı kazanlar, hidroforlar, doğalgaz sobası, panel radyatörler, güneş enerjisi sistemleri,  boylerler, genleşme tankı, klima, vana, aspiratör, sıcak hava cihazı, pompa, ani su ısıtıcıları, alüminyum radyatör ve havlu radyatörlerdir.

    

   Baymak A.Ş. Türkiye’de; Baymak/Baxi Group çatısı altında Baymak, Brötje, Falke ve Lambert markaları ile bayi yapısını oluşturmaktadır. Baymak/Baxi Group; Baymak ile 41 yıldır 1040’ın üzerinde, Brötje ile 3 yıldır 280’nin üzerinde, Falke ile 1 yıldır 320’ün üzerinde bayisi ile faaliyet göstermektedir. Temmuz 2006 itibariyle de Lambert markasını pazara sunmuştur.

    

   Baymak; benimsemiş olduğu sosyal sorumluluk anlayışı ile şirket merkezinde ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yaptığı eğitim ve tanıtım toplantılarıyla kendi ürün gamını tanıtmanın yanı sıra doğru iş modellerinin de tanıtımını yapmaktadır. Ayrıca 2010 yılında Avrupa’nın en büyük çelik kazan üreticileri arasında yer almayı planlayan Baymak, uzman kaynakçı ihtiyacını karşılamak için  bu alanda okul açtı. Ağustos 2006 itibariyle faaliyete geçen okulda 40 kişilik sınıflarda iki üç yıl içinde 700-800 kişiye sertifika verilmesi hedeflenmektedir.

    

   BAYMAK gerçek rekabet anlayışını, ürün ve teknolojiden çok “iş yapma modelleri”nde görmektedir. Üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmette ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan BAYMAK Türkiye’deki standartları yükseltmekle kalmayıp son yıllarda ihracata da ağırlık vermiştir. Bugün BAYMAK, Almanya, Danimarka, Polonya, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Kıbrıs, Ürdün, Irak, Çin, Yeni Zelanda, Malta, Avusturya, Afganistan, Tunus, Fas, Arjantin, Kanada, Mısır, Hindistan, Pakistan ’a  ihracat yapmaktadır. Yeni pazarlar yaratmak amacı ile yapılan çalışmaların bir sonucu olarak bugün Çin’e kazan satışı yapılmaktadır. İhracat çalışmalarını büyük bir özenle gerçekleştiren BAYMAK,  dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.