Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya

   Güvenli Alışveriş

   2008 yılında e-ticaret faaliyetlerimize başladığımızda tek bir hedefimiz vardı: incehesap'ı güvenilir alışverişin merkezi hâline getirmek. Bu amaçla ilk günden bu güne dek, güvenli alışveriş altyapımıza yatırım yapmaya devam ettik. İncehesap güvenilir alışveriş altyapımızın temellerini oluşturan sistemlerimize yakından göz atın:


   SSL GlobalSign Güvenlik Sertifikası / Yeşil Adres Alanı

   incehesap.com, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Green Bar (Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir ve bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir.


   Google Chrome tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuz firma bilgisiyle birlikte aşağıdaki yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.


   McAfee PCI Compliance

   incehesap.com McAfee Secure tarafından temel güvenlik testi denetiminden geçer. Dünyanın saygın güvenlik firmalarından McAfee’nin bu servisi, sitemizde her zaman güvenli alışveriş yapacağınızın bir garantisidir.
   3D Secure / Şifre ile Kredi Kartı İşlemi Onaylama

   3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları
   tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. incehesap.com’dan  yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

    

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.