Sosyal Media
sengul

Acer’ın Orta Seviye Dizüstü Bilgisayar Serisi Görücüye Çıktı

Acer, yeni dizüstü bilgisayar modellerini çıkarmaya devam ediyor. Tayvanlı şirket bugün de uygun fiyata sahip olacak yeni Chromebook serisini tanıttı. Intel, Qualcomm, MediaTek işlemcilerden güç alacak olan bilgisayarlar, daha çok öğrencilere özel olarak tasarlandı. Suya ve darbelere karşı dayanıklı olan yeni bilgisayarlar 4 farklı modelde çıkacak. İşte yeni bilgisayarlar…

Acer Chromebook 511

Snapdragon 7C işlemciden güç alan Acer Chromebook 511, suya ve darbelere karşı dayanıklı yapısı ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Darbelere karşı da direnci artırılmış malzemeye sahip olan Chromebook 511, 20 saate kadar pil ömrü sunuyor. Mart ayında 399 Euro’dan Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarında satışa sunulacak olan Chromebook 511, Nisan’da ise 399 Dolar’dan Amerika’da satışa çıkacak.


Chromebook 311

Snapdragon 7C işlemciden güç alan Acer Chromebook 311, suya ve darbelere karşı dayanıklı yapısı ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Darbelere karşı da direnci artırılmış malzemeye sahip olan Chromebook 311, 20 saate kadar pil ömrü sunuyor. Ayrıca bilgisayarda HDR kamera ve isteğe bağlı dokunmatik ekranı bulunuyor. Mart ayında 269 Euro’dan Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarında satışa sunulacak olan Chromebook 511, Nisan’da ise 299 Dolar’dan Amerika’da satışa çıkacak.

Chromebook Spin 512

Döndürülebilir ekrana sahip olan Chromebook Spin 512, Intel Jasper Lake işlemci ve IPS ekran paneli ile gelecek. 1.2 metreden düşmelere karşı direnci artırılmış malzemeye sahip olan Chromebook Spin 512, suya karşı da dayanıklı bir yapıya sahip. 10 saate kadar kullanım ömrü sunan Chromebook Spin 512, ekranda mikropları azaltmaya yönelik anti-bakteriyel kaplama ile gelecek. Mart ayında 399 Euro’dan Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarında satışa sunulacak olan Chromebook 511, Nisan’da ise 429 Dolar’dan Amerika’da satışa çıkacak.

Chromebook Spin 511

Chromebook Spin 512 model ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan Chromebook Spin 511’de anti-bakteriyel özelliği bulunmuyor. Diğer özellikleri Chromebook Spin 512 modeli ile aynı. ABD’de 399 Dolar’dan satışa sunulacak olan Chromebook Spin 511’in diğer bölgelerdeki fiyatı ise 369 Euro olacak.

 

 Yorum yap

*