Sosyal Media
sefa

Amazfit Band 5 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Çıkardığı akıllı bileklikler ile adından söz ettiren Amazfit, yeni akıllı bilekliği Amazfit Band 5 modelini Türkiye’de satışa sundu. Özellik ve tasarım olarak Xiaomi Mi Band 5’e benzeyen Amazfit Band 5, fiyat olarak rakiplerinden biraz yüksek diyebiliriz.

Amazfit Band 5

1.1 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olan Amazfit Band 5, 126x294 piksel çözünürlük sunuyor. 45’ten fazla arayüz özelliği ile gelen Amazfit Band 5, bu sayede kullanıcıların isteklerine göre kişiselleştirilebiliyor.


11 farklı spor modu özelliğine sahip olan Amazfit Band 5, Amazon’un sesli asistanı olan Alexa’yı da destekliyor. Ayıca bileklik 5 ATM basınca kadar suya karşı koruma sağlıyor.

BioTracker özelliğine sahip olan Amazfit Band 5, kandaki oksijen doygunluğunu takip eden OxygenBeats özelliğini de destekliyor.

125 mAh’lik bir bataryaya sahip olan akıllı bileklik, bu sayede tek şarj ile 15 güne kadar kullanım imkanı sunabiliyor. Uyku takibi, adet döngüsü takibi, stres takibi, nefes egzersizi gibi özellikler de sunan Amazfit Band 5, 329,90 TL’den satışa sunuldu.

 Yorum yap

*