Sosyal Media
sengul

App Store’da Toplam Değeri 45 TL Olan 3 Uygulama Ücretsiz Oldu

App Store’da indirim rüzgarı devam ediyor. Normalde toplam değeri 45 TL olan 3 uygulama kısa süreliğine ücretsiz oldu. Uygulamalara kampanya bitmeden ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Uygulama resimlerinin üzerine tıklayarak uygulama mağazasına gidebilirsiniz.

1- Crypto Push – Price Tracker


Uygulama ile kripto para piyasasını kolayca takip edebilirsiniz. Kripto paraların değerleri her 5 dakikada bir otomatik olarak güncelleniyor. Böylece en güncel şekilde piyasa değerlerini öğrenebiliyorsunuz. Desteklenen kripto paralar ise; Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash, IOTA, Monero, NEO, Bitcoin Cash, Zcash, Ethereum Classic, NEM.

Normal Fiyatı: 6 TL

2- Depth Blur Bokeh and Portrait


Depth Blur uygulaması ile telefonunuzun portre modu olmasa bile çekeceğiniz fotoğraflara derinlik etekti ekleyebilirsiniz. Böylece en iyi şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu etkileyici uygulama ile herhangi bir fotoğrafınızı bokeh ve portre fotoğrafa dönüştürmek çok kolay.

Normal Fiyatı: 11.50 TL

3- Whirlpost


Şık ve basit bir günlük uygulaması arıyorsanız Whirlpost, sizin işinize fazlasıyla yarayacaktır. Şifreleme özelliği ile de yazdığınız günlük duygu ve düşüncelerini güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Normal Fiyatı: 28 TL

 

Yorum yap

*