Sosyal Media
yunus

App Store'daki Haftanın Ücretsiz En İyi 5 Oyunu

PUBG Mobile’nin geçtiğimiz günlerde yayınlanmasının ardından oyun dünyası yeniden hareketlendi. İndirme sayılarına baktığımızda PUBG Mobile’ın diğer oyunlara kıyasla oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Biz de bu hafta App Store’da bulunan 5 ücretsiz oyunu sizlerle paylaşıyoruz.

Not: Oyunları indirmek için oyunların ismine veya resmine tıklayın.

1- Shadowgun Legends


En iyi RPG oyunlarından biri olarak gösterilen bu oyun, çoklu oyun yapısına sahip. İnsanlığa saldıran uzaylılara karşı son savunma hattı Shadowgunlar olarak savaşabilirsiniz. Böylece uzaylı istilasını da savaşarak önleyebilirisiniz. Şimdilik bu oyun ücretsiz olarak sunuyor.

2- Crazy Defense Heroes


Bir strateji oyunu olan Crazy Defense Heros ile Kule Savunma, RPG ve Kart Oyununun bu muhteşem kombinasyonunda ordunuz ve dövüş orduları ile savaşabilirsiniz.

3- PUBG Mobile


Geçtiğimiz hafta resmi olarak kullanıma sunulan PUBG Mobile, oldukça yüksek bir indirime sayısına ulaştı. Oldukça yüksek grafik performansı ve ses efektleri telefonunuzda oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

4- Space Station Simulator


Küçüklüğünüzden beri uzayla ilgili şeyler sizleri heyecanlandırıyorsa bu oyunu sevebilirsiniz. Oyunda kendi uzay istasyonunuzu kurabilir ve diğer oyuncularla gezegenler arası savaşabilirsiniz. Oldukça eğlenceli oyunu şimdilik App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

5- Tiny Pixel Farm


Basit ve eğlenceli bir oyun olan Tiny Pixel Farm ile oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

 Yorum yap

*