Sosyal Media
sefa

Apple, 6 Kasım’da Yayınladığı Video İle iPhone 13’ün Kamera Yeteneklerini Gösterdi

Apple, 2021’nin Ekim ayında iPhone 13 serisini piyasaya sürdü. Apple, iPhone 13 serisinin özelliklerini ve yeteneklerini sürekli kullanıcılara aktarmak için Everyday Experiments adlı gündelik deneyler çekerek iPhone 13 serisinin, fotoğraf ve video konusunda ne kadar etkileyici olduğunu kullanıcılara gösteriyor. 6 Ekim’de paylaştıkları video ile yapmış oldukları Everyday Experiments bölümlerine bir yenisini daha eklemiş oldular. Apple, Hollywood at Home isimli yeni çalışmalarında iPhone 13 serisinin, fotoğraf ve video performansını değişik platformlar oluşturarak kullanıcılarına ve takipçilerine sundu. Bu platformlar kurulurken çeşitli oyuncak yarış arabalardan, hayvanlardan, şekerlemelerden ve yiyeceklerden yardım alındığını belirtelim. iPhone 13 serisi, bu farklı platformlarda gösterdiği etkileyici performansıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekerek ne kadar inanılmaz olduklarını kanıtladılar.


iPhone 13’ün Everyday Experiments’ta Ortaya Koyduğu Kamera Performansı

Dong Hoon J. ve James T. tarafından çekilen videoda iPhone 13 ile neler yapabileceğiniz ve nasıl kullanacağınız hakkında sizlere bilgiler veriyor. Everyday Experiments isimli video da iPhone 13 ile gündelik hayatınızda kullandığınız veya bulabildiğiniz malzemeler ile birlikte sinematik videolar çekebilir ve etkileyici performansıyla insanları etkileyebilirsiniz.

Videoyu incelediğimiz zaman oyuncak yarış arabalarında yapılan platformda yarışan oyuncak arabaları görüyoruz. Video takip ve çözünürlük açısından oldukça başarılı çekimler yapan ekip kelimenin tam anlamıyla iPhone 13’ün sınırlarını zorladığını ve iPhone 13’ün ne kadar yetenekli olduğunu takipçilerine sunuyor. Film sahneleri aratmayan oldukça etkileyici ve eğlence bir video sunan ekip, iPhone 13 ile video çekimlerinde neler yapabileceğinizi gösteriyor. Videonun ikinci kısmında şekerlemeler ve yiyecekler ile hazırlanmış bir yer görüyoruz ve bu sayede iPhone 13’ün ekran çözünürlüğünün muhteşemliğini ve videolarda çekilen her detayı görebilme imkanı ile karşılaşıyoruz. 3. kısımda ise sokak platformunda iPhone 13’ün figürinler ve sinema modu ile etkileyici fotoğraflar çektiğinde söylemeden geçmeyelim.

Apple, Everyday Experiments adlı videolarda iPhone ile ilgili videoları yıllardır takipçilerin ve kullanıcıların karşısına çıkarıyor. Bu videoları sizde izleyip takip ederek iPhone ile neler yapabileceğinizi yakından takip edebilirsiniz.

Apple’ın sunduğu sınırsız ürün evrenine buradan ulaşabilirsiniz.

İncehesap.com ile iPhone telefon modelerine buradan ulaşabilirsiniz.


Yorum yap

*