Sosyal Media
sefa

Apple AirPods 3 Resmi Olarak Tanıtıldı

Apple, düzenlemiş olduğu “Unleashed” etkinliği kapsamında yeni kablosuz kulaklığı AirPods 3 modelini tanıttı. Yüksek ses kalitesiyle rakiplerine fark aratacak olan AirPods 3, tanıtılmasının ardından ön siparişe açıldı.

Apple AirPods 3

Önceki nesle göre tasarımsal olarak değişikliğe gidilen AirPods 3 modeli, yeni tasarımı ile AirPods Pro modeline çok benziyor. İç ve dış tasarımı yenilenen AirPods 3, sağ ve sol kulaktan ayrı ayrı ses veren geleneksel kulaklıkların aksine “Spatial Audio” özelliği ile kullanıcılarına üç boyutlu bir ses deneyimi sunacak.


Distorsiyon sistemiyle desteklenen AirPods 3, kullanıcılarına sinema kalitesinde bir ses deneyimi sunucak.

Tere ve suya karşı dayanıklı olan AirPods 3, önceki modele göre de daha güçlü bir batarya ile gelecek. 6 saatlik bir kullanım süresine sahip yeni AirPods 3, 5 dakikalık şarjla bile 1 saat çalışabiliyor. MagSafe şarj ile desteklenen şarj kutusuyla birlikte Airpods 3, toplam 30 saatlik bir dinleme süresi sunuyor. 

Apple AirPods 3 Fiyat

ABD’de 179 dolar fiyat etiketine sahip olan AirPods 3, tanıtımın hemen ardından ön siparişe sunuldu. AirPods 3’ün Türkiye fiyatı ise 1.999 TL olarak belirlendi.

 Yorum yap

*