Sosyal Media
sengul

Apple Watch SE 2 Satış Fiyatı ve Teknik Özelleri Heyecanlandırdı

Apple’ın uygun fiyatlı ürün satış model serisi olan ‘SE’ serisine yepyeni bir ürün ekleniyor. 9to5mac sitesinin haberine göre Apple Watch SE 2’nin tasarımı sızdırıldı. Teknik özellikleri ve satış fiyatı hakkında da kulislerin olduğu Watch SE 2’nin Apple Watch Series 5 ile benzer özellikleri taşıyacağı iddia ediliyor. Apple Watch 8 serisi Premium bir model olacağı için çok pahalı olacak. Premium modele alternatif olarak piyasaya sunulacak olan Apple Watch SE 2’nin işlemcisi de değişecek.

M1 İşlemli Apple Watch Geliyor

Tasarımından teknolojisine her şeyi ile Apple’a ait olan yeni M1 işlemciler Apple Watch SE 2’de de karşımıza çıkacak gibi duruyor. Uygun fiyatlı bir model olması sebebiyle M1 işlemcili ve yeni sağlık özellikleri ile piyasaya sürülecek olan Apple Watch serisinin ekranının bir önceki ‘SE’ modeline göre %20 daha büyük ekran ile gelmesi muhtemel gibi duruyor.

Suya dayanıklı olacak yeni Apple SE’de sağlık uygulamalarından çok tasarıma önem verileceğini düşünüyorum. Akıllı saat kullananların %90’nından fazlası sağlık özelliklerini kullanmıyorlar. Aramalara cevap vermek ve bildirimleri okumak için kullanılan akıllı saatlerde en önemli şey tasarımdır.

Uygun Fiyatlı Apple Watch Modelleri Satın Alın


Yorum yap

*