Sosyal Media
yunus

Apple Watch Series 7 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Teknoloji devi Apple, yeni nesil akıllı saati Apple Watch 7 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. 2015 yılından itibaren çıkan ve birbirlerine çok benzeyen Apple Watch modellerinin, yeni seride tasarım olarak değişeceği iddia ediliyor. Gelen bilgilere göre Apple, tıpkı iPhone 12 modellerinde olduğu gibi Apple Watch 7 serisinde de köşeli tasarım tercih edecek. Sızdırılan tasarım detaylarında yeni nesil Apple Watch’un daha ince, köşeli bir ekran ile geleceği ve tam ekran bir deneyim sunacağı iddia ediliyor.

Daha modern bir yapıyla bizlerin karşısına çıkmasını beklediğimiz Apple Watch 7, birçok da yeni özellikler sunacak. Vücut ısısı ve kan şekeri ölçebilecek sensörlerin yer alacağı Apple Watch 7’de ekstrem spor modu da bulunacak.


Yaşadığımız pandemi nedeniyle, vücut ısısını ölçmek, COVID-19 tespitinin önemli bir parçası haline geldi ve Withings Thermo gibi cihazlara olan talepte artışa neden oldu. Bazı şirketler, akıllı telefonun şarj bağlantı noktasına takılan küçük dijital termometreler yerleştirerek kullanıcıların vücut ısısını ölçebilen özellikler sunmaya başladı.

Yeni nesil akıllı saatine işlevsellik eklemek isteyen Apple’ın, Apple Watch 7 serisine vücut ısısını ölçebilen özellik getirmesi sürpriz olmayacak.

Yeni nesil Apple Wacth modellerini hemen incele...

 Yorum yap

*