Seçtiğiniz kriterlere uyan 3 adet Akıllı Saat bulundu.

Akıllı Saatler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Teknolojinin geldiği noktayı apaçık gözler önüne seren apple akıllı saat modelleri, ıphone ile entegre bir şekilde çalışan ve bünyesinde pek çok özelliğe yer veren cihazlardır. Kullanıcısına sağladığı avantajlar sayesinde, gün içinde yoğun ve hareketli bir tempoya sahip olan kişiler tarafınca oldukça sevilmektedir. Apple watch serisi uzun süreli kullanıma imkan tanıyan pil ömrü ve bünyesinde barındırabildiği geniş veri alanı sayesinde dikkat çeker. Tek bir dokunuşla watch serisinin uyumlu olduğu pek çok kablosuz ekipmana da ulaşabilmektedir.
Apple watch seçkileri telefonunuza gelen her bildirimin kolaylıkla yönlendirilmesini sağlar. Gelen mesajları cevaplayabilir hatta kısa telefon görüşmeleri bile gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kesintisiz kurulan bağlantı, zamandan da tasarruf ederek her koşulda yanınızda olmayı vadeder. Fiziki antrenman ve çalışmalarınızın takibini sağlar ve bunların sonradan tekrar görüntülenmesi için depolar. Ayrıca app storedan indirebileceğiniz çeşitli uygulamaların da kullanılmasına imkan tanır. Şık ve hafif yapısı sayesinde ise gün içindeki görünümünüzü tamamlamaktadır.
Bütün bir dünyayı bileğinizde taşıyabileceğiniz Apple tasarımları şimdi İncehesap.com sayesinde en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor! Koleksiyon içerisinde pek çok modeli barındıran ve Apple türkiye garantisi taşıyan ürünler, güvenli alışverişin ilkeleri ile sunuluyor. Hızlı teslimat, eşsiz kampanyalar ve cazip fiyatlar ile siz de günlük planlarınızı kolayca yönlendirmeye hemen şimdi başlayın!

Satışta olan en ucuz akıllı saat modellerimiz aşağıdadır:

İncehesap.com'da ziyaretçilerimizin en çok ilgi gösterdiği, popüler akıllı saat modelleri aşağıdadır:

Satışına başladığımız en yeni akıllı saat modelleri aşağıdadır:

Karşılaştırma Listesi