Sosyal Media
sengul

Assassin’s Creed Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Geçtiğimiz Pazartesi günü çıkan yangında büyük hasar gören Fransa’daki Notre Dame Katedrali, tüm dünyanın bir anda gündemine oturdu. Katedral, yaklaşık 1000 yıllık geçmişi ile Paris’i temsil en önemli eserlerin başında geliyordu.


Yangında hasar gören Katedralin restorasyon çalışmaları için birçok teknoloji devi taşın altına elini koydu ve yapılacak çalışmalar için gerekli desteği vereceklerini söyledi. Ubisoft’ta bu konuda duyarsız kalmadı ve normal değer 154 TL olan Assassin’s Creed oyununu kısa süreliğine ücretsiz yaptı.


Ubisoft, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Herkesin Notre Dame Katedrali'nin görkemini ve güzelliğini görmesini istiyoruz. Assassin’s Creed: Unity’yi üretirken Paris’in kendisiyle, önemli yerleriyle ve olağanüstü gerçekçi yaratımıyla Notre Dame Katedrali ile önemli bir bağ kurduk. Gitmeyi tahmin bile edemediğimiz yerleri görmeyi bizlere video oyunlar sağlayabilir”  satırlarına yer verdi.

Oyun 25 Nisan’a kadar tüm kullanıcılar için ücretsi olacak. Siz de oyunu indirip Assassin’s Creed’i deneyimleyebilirsiniz.

 

 Yorum yap

*