Sosyal Media
yunus

Birbirinden Tuhaf Telefon Aksesuarları

Çok çeşitli kasa tiplerinden farklı tasarımlara ve her bütçeye uygun birçok Telefon aksesuarı bulunuyor. Bazen bu aksesuarlar biraz da tuhaf olabiliyor. İşte biz de biraz tuhaf olan birkaç telefon aksesuarını sizler için bir araya getirdik.

1- Telefon Tutucu Duş Perdesi

Oldukça tuhaf bir aksesuar olabilir. İlk duyduğumuzda biz de biraz şaşırmıştık ama güzel bir aksesuar gibi duruyor. Duş alırken bir yanda da telefonunuzdan bir şeyler izlemek istiyorsanız bu aksesuar tam size göre.


Duş perdesinde bulunan su geçirmez cepler sayesinde telefonunuzla veya tabletinizle banyoda daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Cepler su geçirmediği için endişelenecek bir durumda olmuyor.

2- Harici Güç Kaynağı

İçinde bulunduğumuz dijital çağda harici güç kaynağı oldukça önemli bir aksesuar. Bu aksesuar yanınızda olduğunda şarj endişenizde otomatik olarak ortadan kayboluyor. Güçlü bir harici güç kaynağı zor durumlarda hayat kurtarıcı olabiliyor. Ayrıca birden çok usb çıkışı olan güç kaynağı ile aynı anda birden fazla cihazınız da şarj edebilirsiniz.


3- TV Şapkası

Sizce de garip bir aksesuar değil mi? Bu aksesuarın amacı telefonunuzla bir şeyler izlerken dışarıdan gelen güneş ışıklarını engellemek. Böylece görüntüleri daha güzel ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Biraz tuhaf bir görüntüsü var ancak önemli bir şey izlemek zorundaysanız buna katlanmanız gerekiyor.


4- Telefon Kılıflı Dambıl

Spor salonuna gidiyorsanız bu aksesuar tam sizin için. Bir yandan dambılla çalışırken diğer taraftan da telefonunuzdan bir şeyler izleyebilirsiniz.


5- Çok Fonksiyonlu Kılıf

Bu telefon kılıfı birden fazla işinizi çözmenize yardımcı oluyor. Çakmağa veya şişe açacağına mı ihtiyacınız oldu. Bu kılıf yardımınıza koşuyor. Ayrıca darbelere karşı da oldukça sağlam bir kılıf.


6- Portatif Anomometre

Rüzgarın hızını ölçmeye yardımcı olan portatif anomometre ilginç telefon aksesuarları arasında. Su sporları, drone uçuşları veya hedef çekimi yapanların işine oldukça yarayabilecek bir aksesuar.


 Yorum yap

*