Sosyal Media
sengul

Black Shark 2 Avrupa’da Satışa Sunuldu

Xiaomi’nin Mart ayı başlarında tanıtımını yaptığı ve oyunculara hitap eden yeni telefonu Black Shark 2, Avrupa’da satışa sunuldu. Telefonu almak isteyen kullanıcılar, Black Shar’ın resmi internet sitesi üzerinden telefonu sipariş verebiliyor.

Black Shark Global’in Başkan Yardımcısı David Li ise telefon ile ilgili olarak “Avrupalı oyuncular için eşsiz bir deneyim sağlayacak” şeklinde açıklamada bulundu.


6.39 inç AMOLED ekrana sahip olan Black Shark 2’de ekrana gömülü parmak izi okuyucu ve 4000 mAh kapasiteli bir batarya bulunuyor. Ayrıca telefonda streo hoparlörler ve X şeklinde anten düzeneği bulunuyor. Bu anten düzeneği sayesinde kullanıcılar telefonu ne şekilde tutarsa tutusun telefon sinyalleri kesintiye uğramıyor.

Biri 48 MP diğeri 12 MP olmak üzere çift arka kameraya sahip olan Black Shar 2’in ön panelinde ise 20 MP’lik selfie kamerası bulunuyor.


Black Sark 2’nin 8 GB RAM bellek ve 128 GB depolama alanına sahip versiyonu 549 Euro, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip versiyonu ise 649 Euro’dan satışa sunuldu.

 Yorum yap

*