Sosyal Media
sengul

Brave'in Gizlilik Odaklı Görüntülü Konuşma Uygulaması Brave Together Kullanıma Sunuldu

Koronavirüs nedeniyle insanların mecburen evlerine kapandığı bugünlerde, en çok yapılan etkinliklerin başında video konferans görüşmeleri geliyor. Akraba ziyaretlerinin yapılamadığı, arkadaşlar ile buluşmaların gerçekleştirilemedeği, hatta işe dahi gidilemediği bu zamanda görüntülü görüşme uygulamalarının önemi bir kez daha arttı.

Bu süreç, uygulama geliştiricilerini harekete geçirdi ve görüntülü görüşme uygulamalarının sayısı birden çoğalmaya başladı. Görüntülü konuşma uygulamasına sahip şirketler ise uygulamalarını daha da kapsamlı hale getirdi. Bugün ise gizlilik odaklı internet tarayıcısı Brave, görüntülü konuşma imkanı sunan uygulaması "Brave Together"ı kullanıcılarının hizmetine sundu.


10 milyon kullanıcısı bulunan ve Chromium tabanlı bir internet tarayıcısı olan Brave, kullanıcılarının gizliliklerine son derece önem veriyor. Bu nedenle Brave'in yeni uygulaması Brave Together, diğer uygulamalara nazaran ön plana çıkabilir. Brave Together, kullanıcılarının gizliliğini son derece önemsiyor ve kullanıcılarına sınırsız kişi ile görüşme imkanı sunuyor.

Şimdilik sadece ABD'deki kullanıcılar için yayınlanan Brave Together'ın yakın zamanda iOS ve Android platformuna gelmesi bekleniyor.
Yorum yap

*