Sosyal Media
sengul

Company of Heroes 3, bir hafta boyunca ücretsiz!

Strateji oyun türünün en iyilerinden biri Company of Heroes 3, bir hafta boyunca ücretsiz! Relic Entertainment, sosyal medya hesabından oyunun bir hafta ücretsiz olduğunu duyurdu. Türkiye’de 7 Aralık, 07:00’a kadar isteyen herkes oyunu ücretsiz oynayabilecek. Oyuncular Wehrmacht ve Amerika Birleşik Devletleri tarafından birini seçerek erken sürümde oyuna başlayabilir. 

2013 yılından beri sessizliğini koruyan seri, Company of Heroes 3 oyunuyla gaming dünyasında sahneye çıkıyor. Oyuncular, herhangi bir kısıtlama olmaksızın çevrimiçi mücadelelere girebilecek. 


Oyun evreninde kazananı belirleyen kritik parçalar alfa sürümde de bulunuyor. Pachino Farmlands (2v2), Torrente (2v2), Aere Perennius (2v2) ve Twin Beaches (1v1) haritaları alfa sürümde mevcut. İsteğe bağlı olarak oyun modlarını tercih edebilirsiniz. İki taraftan birinin rakibini yok ettiği ana kadar devam eden Annihilation ve süre sona erdiğinde en çok puanı olan tarafın kazandığı Victory Points modu arasından seçim yapabilirsiniz. 

Henüz yapım aşamasında olan oyunun hata ve çökme gibi olumsuzluklara açık olabileceğini unutmamak gerekir. Company of Heroes 3 oyununu deneyimlemek istiyorsanız buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz. 


Yorum yap

*