Sosyal Media
sefa

Dokunmatiğinde Sorun Olan iPhone 11’lerin Ekranı Ücretsiz Değişecek

ABD’li teknoloji devi Apple, geçen yıl piyasaya sürdüğü iPhone 11 modellerinin ekranlarında dokunmatik arızası olabileceğini belirtti.

Kasım 2019 ile Mayıs 2020 tarihleri arasında üretilen iPhone 11 modellerinin dokunmatik ekranlarında sorun olabileceğini açıklayan Apple, sorunlu telefonların ekranlarını ücretsiz olarak değiştireceğini belirtti ve bunun için bir program başlattı.


Sorunlu iPhone 11 modeline sahip kullanıcıların yetkili bir Apple servis sağlayasına başvurması veya Apple Store’da randevu alarak telefonlarını incelenmek üzere destek birimine teslim etmeleri gerekiyor.

Apple, ekran değişimi programının sadece iPhone 11 modelleri için geçerli olduğunu belirtti. Ayrıca şirket, telefonların ekranlarında dokunmatik sorunun dışında bir problem varsa bunun değişim programının kapsamında olmayacağını ve ek maliyet gerektirebileceğinin bilgisini paylaştı.

Eğer iPhone 11 kullanıcısı iseniz buradakibağlantıya tıklayarak telefonunuzun ekranının değişim programında olupolmadığını öğrenebilirsiniz.

 Yorum yap

*