Sosyal Media
sefa

Dünyanın İlk MagSafe Destekli Araç İçi Kablosuz Şarj Cihazı HaloLock Tanıtıldı

Geçtiğimiz günlerde iPhone 12 serisinin tanıtımının yapıldığı etkinlikte teknoloji devi Apple, MagSafe isimli yeni bir kablosuz şarj teknolojisi duyurusunu yapmıştı. Apple bu teknolojiden bahsedince diğer şirketler de harekete geçti teknoloji üzerinde çalışmaya başladı. Bunlardan biri de ESR isimli teknoloji şirketi. HaloLock ismini verdiği ürünü kullanıcılarının beğenisine sundu.

HaloLock, dünyada ilk kez MagSafe uyumlu araç içi kablosuz şarj cihazı olarak kullanıcılara sunuldu. iPhone 12’yi satın alan kullanıcılar, HaloLock ile telefonları güvenli bir şekilde şarj edebilecekler. Ayrıca HaloLoc, bir telefon tutucu olarak da kullanılabiliyor.


ESR CEO'su Tim Wu “Apple’ın MagSafe teknolojisini iPhone 12 serisi ile birlikte tanıtacağını öğrendiğimizde, bunu kullanıcılarımız için hayatı bir kez daha kolaylaştıracak bir fırsat gördük. Bu yenilikçi teknolojiyi kullanımı kolay aksesuarlara dönüştürerek, MagSafe ile eşleştirilen HaloLock’un herkes tarafından kullanılmasını amaçlıyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.


Şimdilik sadece siyah rengi bulunan HaloLock’un fiyatı 39.99 dolar olarak açıklandı. Yani vergiler hariç yaklaşık olarak 315 TL.

 Yorum yap

*