Sosyal Media
sengul

EMUI 10.1 Beta İçin Huawei Beta Uygulaması Güncellendi

Huawei, tüm dünyadaki Huawei ve Honor kullanıcıları için EMUI 10.1 Beta sürümünü yayınlamaya hazılanıyor. Bu konuda çalışmlarına ara vermeden devam eden Huawei, bugün Android 10 tabanlı EMUI 10.1'in beta sürümü için Huawei Beta uygulamasını güncelledi.

Yeni EMUI 10.1'in beta güncellemesi şimdilik sadece Çin'deki Huawei P30 ve Mate 30 serisi telefon kullanıcıları için indirilebilir durumda. Ancak Çinli teknoloji devi, kısa süre sonra dünyadaki tüm Huawei ve Honor kullanıcıları için yayınlacak. Fakat ne zaman yayınlayacağını henüz resmi olarak duyurmadı.


EMUI 10.1 beta için Huawei Beta uygulamasının APK dosyasını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar indirme sırasında "Code 3002" hatası ile karşılaştıklarını belirtiyor. Bu durum, henüz o bölgede uygulamanın kullanılmadığı anlamına geliyor. Siz de kurulum sırasında böyle bir sorun ile karşırsanız endişelenmeyin. Demek ki sizin bulunduğunuz bölgede de beta uygulaması henüz kullanıma açılmamıştır. Uygulamayı indirmek için biraz daha beklemeniz gerecektir.

Google Drive Bağlamtıları
Yorum yap

*