Sosyal Media
sefa

En İyi 5 QWERTY Klavyeli Telefon

Tüm azametiyle QWERTY klavyeye bağlı kalınmasının birçok sebebi bulunmakta; Bazı kullanıcılar için mail ya da mesajları fiziksel klavyede yazmak, sanal klavyede yazmaktan daha pratik olduğu için QWERTY klavyeli telefonlar tercih sebebi oluyor.

Dokunmatik ekranlar muhteşem fakat siz fiziksel tuşların dokunsal verimliliğinden daha çok hoşlanıyorsanız, kaliteli QWERTY klavyeye sahip bu telefonlara göz atmalısınız.

BlackBerry KeyOne

Firma için yeni bir soluk olması umulan BlackBerry KeyOne, Dünya Mobil Kongresi 2017’de görücüye çıktı ve insanların beğenisine sunuldu. BlackBerry klasiği olan QWERTY klavyesi özelliğini koruyan cihaz aynı zamanda bazı modern özelliklere de sahip; 4.5 inç boyutlu ekran, ‘google sesli arama’ yı açabilen kısayol tuşu ve boyutunu, yerleşimini ve şeffaflığını özelleştirebileceğiniz bir ekran sekmesi gibi.


BlackBerry Classic

BlackBerry Classic modelindeki fiziksel klavye her ne kadar arzu ettiğimizden bir miktar daha küçük olsa da, Classic’in rahat, hassas klavyesi ile çekici tasarımı BlackBerry tutkunlarını memnun edecek özelliklere sahip.


LG Xpression 2

Modern akıllı telefonların zil seslerini ve müzik formatlarını desteklemese de Xpression 2 QWERTY klavyesiyle çok ucuz bir seçenek olarak öne çıkıyor. Buna ek olarak çok uygun fiyatıyla ve çağrı ses kalitesiyle beğeni kazanıyor.


BlackBerry Passport

İlginç kare dizaynı ve keskin hatlı aykırı görünüşüyle Passport, BlackBerry Assistant ve Blend gibi gayet kullanışlı yazılımlara ayrıca güçlü Snapdragon 801 işlemciye sahip bir cihaz. Hassaslığıyla öne çıkan klavyesi birçok etkileyici el kontrollerine de olanak sağlıyor.


BlackBerry Q10

Gayet ince dizaynı ve 3.1 inç OLED ekranıyla Q10, dünya genelinde kullanıcıların beğenisine sunuldu. Modern ve gayet şık dizayna sahip olan Q10, BlackBerry’nin en üst seviyedeki klavyesi ile bir araya getirildi. Yuvarlatılmış kenarlı tasarımıyla gayet kullanışlı ve tatmin edici bir deneyim sunuyor.

Oyuncu klavyesi için tıklayınız.Yorum yap

*

Yorumlar

  1. Ramazan Barut 14/09/2019 21:01

    hiç biri iyi değil türkçe klavye değil nasıl iyi olsun.