Sosyal Media
sengul

Epic Games’ten Ücretsiz Oyun Çılgınlığı

Epic Games, 2020 yılana bomba indirimler ile girdi. Birçok oyun severin yüzünü güldürecek yeni yıl indirimleri 9 Ocak’a kadar devam edecek.

Epic Games, toplam değeri 232 TL olan 3 oyunu yeni yılda kullanıcılarına kısa süreliğine ücretsiz olarak sundu. 9 Ocak tarihine kadar ücretsiz olacak oyunlar ise Darksiders Warmastered Edition, Darksiders II Deathinitive Edition ve Steep oldu.

Darksiders Warmastered Edition


Dünyanın yok olmasından sorumlu tutulan karakterinize ölüm emri veriliyor. Ancak yapılan anlaşma gereği karakteriniz dünyaya geri dönüp meydana gelen bu felaketin arkasında kimlerin olduğunu araştırmaya başlıyor.

Oyunu İndirmek İçin Tıklayın

Darksiders II Deathinitive Edition


Mahşerin 4 atlısının konu edildiği oyun serisinde cennet ve cehennem arasında savaş devam ediyor. Oyundaki karakteriniz ise hakkındaki suçlamalardan kurtulup adını temize çıkarmaya çalışoyor.

Oyunu İndirmek İçin Tıklayın

Steep


Kış sporlarına odaklı bir oyun olan Steep, keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı olacaktır. kayak, Wingsuit, kar kayağı ve yamaç paraşütü dalları gibi oyunları oynayıp eğlenebilirsiniz. Ayrıca Steep, çok oyunculu mod desteğine sahip bulunuyor.

Oyunu İndirmek İçin TıklayınYorum yap

*