Bilgisayar Kasası kategorisindeki 265 adet ürün listelenmektedir.

24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
 • Midi Tower
 • 500W 80+Bronze
 • ATX Micro ATX
 • 3xLED FAN

Bilgisayar Kasası ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Serdar Eyüp Altın 28 Ağu 2019 (26 Gün önce)
Ürünün tasarımı oldukça iyi, yan kapağının açılıp kapanması aşırı ısınma sırasında soğumasını hızlandırıyor. Fakat ön fanlar kapak kısmına çok yakın olduğundan gelen havayı doğru şekilde alamıyor bu nedenle çok fazla ısınıyor ilk birkaç gün bilgisayar tabiri caizse cehennem sıcağı gibi oldu tabi amd işlemci ve amd ekran kartınında kullanılmasından kaynaklı. Daha sonrasında kasanın ön fanlarını söküp yine ön panele fakat bir arka kısma yerleştirdim böylece fanların hava alacağı alan eskisine göre kat ve kat arttı, ısınma sorunuda büyük ölçüde azaldı. Eğer fazla ısınan bir sistem topluyorsanız fanların yerini iç kısma alın.
Üye resmi
Mert Elcik 18 Oca 2019 (248 Gün önce)
Mini ve Micro atx anakartlar için mükemmel bir kasa. Tuf b450-m ile kullanıyorum mükemmel. rgb olması da çok iyi
Üye resmi
Tolga Çetinkaya 21 Eyl 2017 (731 Gün önce)
açıkcası ürünü alırken nasıl birşey geleceği konusunda içimde şüphe vardı. Ama ürünü aldıktan 1 gün sonra elime geçtiğinde ürünün ne kaliteli olduğunu gördüm içerisinde powersupply ve diğer gerekli olan bütün araçlar mevcut. ayrı ayrı kasa ve ps alıcağınıza bu şekilde daha uygun fiyata almanız mümkün.
Üye resmi
Simin Canuyar 28 Haz 2017 (816 Gün önce)
oyuncular için sorun çıkarmayacak bir kasa. geniş kablolama alanına sahip. ön taraftaki iki büyük fan size soğutma için büyük bir kolaylık sağlıyor. fiyatından da üründen de memnun kaldım.
Üye resmi
Ilgarlı Karabıyıklı 28 Haz 2017 (816 Gün önce)
kasanın malzeme kalitesi ve dizaynı -modüler- ayrıca tasarımı oldukça şık. görüntüsüyle sıkı bir oyuncu olduğunuzu belirtiyor sanki. iki gün önce elime ulaştı ve yeni pc'mi topladım. toplarken karşılaştığım tek sorun kablo yönetiminde oldu. çok geniş bir alan bırakılmadığı için.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.