Sosyal Media
sengul

Epic Games Ücretsiz Sunacağı İki Oyunu Açıkladı

Yaptığı kampanyalar ile oyun tutkunlarını sevindiren Epic Games’in geçtiğimiz günlerde GTA 5 ve Civilization VI oyunlarını ücretsiz olarak oyuncularla buluşturması büyük ses getirmişti. Büyük kampanyanın ardından gözler tekrar bu haftaki ücretsiz oyunlarını açıklayacak olan Epic Games’e çevrildi.

Epic Games’in ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacağı iki yeni yeni oyun Reddit üzerinde belli oldu.


Epic Games Ücretsiz Sunacağı Oyun Takvimi Belli Oldu

GTA 5’in ücretsiz olacağı haberi ilk çıktığında bunun pek mümkün olmayacağını söyleyenler çoğunluktaydı. Ancak kısa bir süre sonra oyunun ücretsiz olması oyun tutkunlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Bugün ise Reddit’e yayınlanan haber, oyun severleri şaşırtacak cinsten.

Epic Games’in ücretsiz olarak sunacağı oyunun ilk sırasında Borderlans The Handsome Colletion bulunuyor. Normal fiyatı 311 TL olan Borderlands: The Pre-Sequel 28 Mayıs günü saat 18.00’da ücretsiz olarak kullanıma sunuldu.

Daha sonra ise Epic Games’in ücretsiz olarak yayınlayacağı ARK: Survival Evolded oyunu olacak. Normal fiyatı 77 TL olan oyun, 4 Haziran saat 18.00’da oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Oyunlar yayınladıktan sonra 1 hafta boyunca ücretsiz olarak indirilebilecek. Kullanıcılar, oyunları ücretsiz olarak aldıktan sonra ömür boyu kullanabilecekler.

 

 Yorum yap

*

Yorumlar

  1. ALİ YALIN 27/05/2020 13:20

    nasıl yani sadece arkı bir hafta mı oynıya bilcez yoksa sınırsızmı

  2. Orhan 30/05/2020 08:20

    Hayır 1 hafta boyunca alan herkez ömür boyu oynayabiliyor

  3. za 04/06/2020 18:08

    yalan ark vermedi